Samsung Galaxy S IV v šesti variantách

pic

Pokaždé, když se čeká na nějaké zásadní odhalení nového mobilu, tabletu či herní konzole, začnou se na internetu šířit fámy a drby stejně rychle, jako to umí plevel na zahradě mojí babičky. Nejinak je tomu i v případě Galaxy S IV, nového supermobilu od Samsungu. Ten má sice být odhalen na velké akci až za dva týdny, tedy 14. března, ale jak hlad po informacích vrcholí, hodí se každý drobek.

Podle dostupných informací to vypadá, že si pro nás Samsung přichystal opět dvě barevné varianty – černou a bílou, přičemž každá bude k dispozici ve verzích s 16, 32 a 64 GB úložného prostoru. Snad se opět dočkáme microSD slotu, tudíž by ani zakoupení šestnáctigigové verze nemuselo být příliš limitující, protože je dost možné, že přikoupení microSD karty s kapacitou 32 GB vyjde finančně lépe, než telefon s větším úložištěm.

 

Bude takhle nějak vypadat finální Galaxy IV? Bude takhle nějak vypadat finální Galaxy IV?

 

Uvidíme, co nového nám Samsung přinese a konečně bude učiněna definitivní přítrž dohadům o různém hardwaru pro jednotlivá teritoria. Momentálně se hojně spekuluje o tom, že ve Spojených Státech se dočkají zařízení poháněného Snapdragonem 600, zatímco zbytek světa najde v útrobách Galaxy S IV osmijádrový procesor Exynos. Proč? Prý je na vině problematická kompatibilita s LTE. To však nás, v naší zemi, kde na D1 stále vypadává signál, nemusí až tak trápit, pokud budou obě dvě řešení stejně výkonná.

 

Zdroj: SamMobile

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)