Samsung Galaxy Mega 5.8 a 6.3 – připravovaní obři

samsung_logo-1600×1200

Společnost Samsung si pro nás chystá dva obří telefony, které zapadnou do řady Galaxy Mega a jejichž úhlopříčka činí 5,8, respektive 6,2 palce. Tyto tabletotelefony však nejsou cíleny jako High-endové kousky, což potvrzují trochu skromnější specifikace. Dostanou ale navíc podporu Dual-SIM.

Galaxy Mega 5.8

Menší z bratrů dostane

  • displej s úhlopříčkou 5,8″ s qHD rozlišením (960 × 540 pixelů)
  • dvoujádrový procesor s taktem 1,4 GHz
  • 8MPx zadní kameru a 2600mAh baterii
  • šířka přístroje činí pouhých 9,7 mm

 Galaxy Mega 6.3

O větším ze dvojice toho v současné době příliš nevíme. Přístroj by měl disponovat 2jádrovým procesorem Exynos, LCD displejem s úhlopříčkou 6,3″, 8MPx zadním a 2MPx předním fotoaparátem. Ačkoliv neznáme rozlišení displeje ani takt procesoru, dá se předpokládat, že bude podobné jako u modelu Mega 5.8.

Řada Galaxy Note taktéž nabídne obrovský displej Řada Galaxy Note taktéž nabídne obrovský displej

Společnost Samsung chce nejspíše navázat na úspěch řady Note, která předvedla, že spousta uživatelů ocení velikou pracovní plochu. Přístroje s označením Note však u Samsungu patří k High Endu, čemuž odpovídá i cena. A právě z těchto důvodů by mohl Samsung těmito přístroji zabodovat, pokud by skutečně přišly s atraktivní cenou.

Zamlouvají se vám?

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)