Soutěž o Samsung Galaxy Alpha: Napiš nám, proč se ti líbí, a my ti jí dáme!

samsung-galaxy-alpha-dsc01636 (1)

Období Vánoc se neúprosně blíží a jistě si říkáte, že nejen vaši blízcí si zaslouží dárek, který je potěší. Chcete udělat radost i sobě a vyhrát skvělý chytrý telefon Samsung Galaxy Alpha? Pak se zapojte do naší soutěže, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Samsung Electronics. Jak soutěžit? Stačí na libovolné sociální síti napsat veřejný příspěvek, proč se vám Samsung Galaxy Alpha líbí, a mít štěstí při odesílání.

K účasti v soutěži stačí vyplnit soutěžní formulář včetně odkazu na veřejný příspěvek ve správném tvaru. Vylosováni poté budou 3 výherci. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 25. 11. 2014 12:00 – 9. 12. 2014 23:59.

O co soutěžíme?

1. místo – Samsung Galaxy Alpha v hodnotě 16 699 Kč

samsung-galaxy-alpha

Chcete si obohatit Vánoce a vyhrát skvělý smartphone? Pak se zapojte do naší soutěže o Samsung Galaxy Alpha. Tento jedinečný přístroj zaujme především svým zpracováním – telefon je krásný na pohled, elegantní na dotek a výborně se díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti ovládá. Díky osmijádrovému procesoru Exynos 5 Octa 5430 a 2GB RAM paměti nabídne špičkový výkon i pro ty nejnáročnější herní tituly na trhu. 4,7″ Super AMOLED displej vynikne svými pestrými barvami a skvělým podáním černé. Bohatou výbavu navíc doplňuje kvalitní 12MPx fotoaparát, čtečka otisků prstu či snímače pro měření srdečního rytmu. Krása, styl a výkon – takový je nový Samsung Galaxy Alpha.

Samsung GALAXY Alpha – Jednoduše Alpha (oficiální TV spot)

Samsung GALAXY Alpha - Jednoduše Alpha (oficiální TV spot)

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

2. místo – Samsung Power Bank 3100 mAh v hodnotě 1500 Kč

sg_EB-P310SIWEGWW_000049999_Front_white

3. místo – Originální autonabíječka Samsung v hodnotě 300 Kč

samsung nabíječka

Soutěžní formulář a pravidla soutěže

Jak se zapojit do soutěže? Nejprve musíte svůj názor vyjádřit veřejně na libovolné sociální síti. Jediným požadavkem je přesný tvar příspěvku” “Samsung Galaxy Alpha se mi líbí, protože“, který doplníte vlastním textem a zakončíte frází “Soutěžím s www.SvětAndroida.cz“. Nezapomeňte, že příspěvek musí být sdílen veřejně – musí být tedy vidět kýmkoliv a ne jen vašimi přáteli. Příspěvků můžete přidat po dobu trvání soutěže více, duplikátní odkazy na stejný příspěvek budou ale mazány. Stejně tak naše pravidla nedovolují příspěvky z účtů, které byly založeny pouze za účelem této soutěže.

Správný tvar příspěvku je tedy: „Samsung Galaxy Alpha se mi líbí, protože + vlastní text + Soutěžím s www.SvetAndroida.cz.

Nějak takto může vypadat soutěžní příspěvek. Nezapomeňte, že musí být veřejný. Nějak takto může vypadat soutěžní příspěvek. Nezapomeňte, že musí být veřejný.

Jak získat odkaz z Facebooku?

Facebook na první pohled nenabízí možnost získat odkaz na sdílený příspěvek. Stačí ovšem kliknout na čas vašeho příspěvku a rázem jste přesměrováni na stránku jen a pouze s vaším statusem. A právě tento odkaz z řádku webového prohlížeče nás v soutěži zajímá.

fb

Jak získat odkaz z Google Plus?

V případě sítě Google Plus je to o něco snazší – stačí kliknout na šipku u příspěvku a vybrat Odkaz na příspěvek.

gplus

Jaký příspěvek vyhrává?

Skvělé ceny z naší soutěže si odnesou tři soutěžící, kteří budou vylosováni. Nezapomeňte, že čím více soutěžních formulářů s různými příspěvky zašlete, tím zvyšujete svoji šanci na výhru.

Soutěžní formulář


Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností Samsung Electronics Czech and Slovak.
  2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
  3. Soutěž se koná v termínu 25. 11. 2014 12:00 – 9. 12. 2014 23:59.
  4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, věk, město), odkaz na veřejný příspěvek na sociální síti ve správném tvaru a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  6. Po ukončení soutěže budou vybráni 3 výherci (losováním), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným příspěvkem na sociální síti. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  8. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  10. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

samsng galaxy alpha

Nezapomeňte podpořit svůj telefon či tablet v anketě AndroidRoku 2014! hlasovat tlacitko

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (65)