Punch Hero – Videorecenze povedeného androidího boxu

punch hero souboj 3

Zajímavá boxerská hra na Android, která vyčnívá díky kvalitnímu zpracování a hlavně obrovských možnostech ve vytváření vlastní postavy. Svého šampióna můžete klidně obléci jako samuraje, nebo rytíře. V dnešní  videorecenzi si ukážeme, jak se hra ovládá a co vše nabízí.

punch hero customizace

S hrou Punch Hero si užijete mnoho napínavých a nervy drásajících momentů. V soubojích s protivníky půjde o každé vykrytí a uhnutí protivníkově ráně. Zápasy se vyvíjejí rychle a vyžadují si plné soustředění. Hra nabízí pěknou 3D grafiku s vtipným provedením zápasníků. Za zmínku také stojí možnost přidávání protivníkům reálné obličeje z fotek v telefonu, nebo Facebooku. Každé vítězství vám odemyká nové soupeře a po čase i úseky. I když hra nenabízí multiplayer, je bohužel potřeba být připojený k Internetu. Nicméně i bez multiplayeru si užijete spoustu zábavy, protože singleplayer nabízí hodiny zábavy.

punch hero souboj punch hero souboj 3

Hra je zdarma a nevtírá se s žádnými mikrotransakcemi. Ty můžete dobrovolně využít při vylepšování své postavy, ať už esteticky, či silově. Jediné zápory jsem našel v absenci multiplayeru a tím pádem i zbytečné nutnosti být připojen k internetu. I tak ale můžu hru Punch Hero doporučit, zábava vás určitě nemine.

Videorecenze

Punch Hero – Videorecenze povedeného androidího boxu

Punch Hero - Videorecenze povedeného androidího boxu

badb0e599dc940d08825e7374ff33408?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)