Funkce PS4 Remote Play přichází i pro Sony Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet

24_Xperia_Z3

Spolu s uvedením nových mobilních zařízení Sony Xperia Z3, Xperia Z3 Compact a Xperia Z3 Tablet byla představena také exklusivní funkce PS4 Remote Play. Díky této funkci můžou hráči pomocí bezdrátové sítě WiFi přenést obraz z herní konzole PlayStation 4 do svého mobilního zařízení. Dostupnost funkce PS4 Remote Play byla doposud oficiálně oznámena pouze pro nejnovější zařízení od Sony. To by se však mohlo velmi brzy změnit.

Sony Xperia Z2 PS4 Remote Play

Po představení nejnovějších modelů mobilních zařízení značky Sony vyvolala absence podpory herní konzole PlayStation 4 mnoho otázek. Mezi modelem Sony Xperia Z3 a Sony Xperia Z2 je pouze několik rozdílů, které jistě nebrání v přidání podpory této funkce. Jak se ale zdá, tak společnost Sony plánuje přidat podporu starších zařízení Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet, a to ihned v době uvedení v listopadu roku 2014. Tato informace se objevila v aplikaci Xperia Lounge. Pokud tedy vlastníte některé starší mobilní zařízení od Sony a chybí vám podpora herní konzole PlayStation 4, tak se pravděpodobně dočkáte již velmi brzy.

Uvítali byste podporu PS4 Remote Play na starších zařízeních Sony?

Zdroj: Xperia Blog

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)