První fotografie Samsungu Galaxy Lite + video

samsung nahledovy

Podruhé během několika hodin vám můžeme směle představit nově chystaný telefon se systémem Android. Hned v úvodu mi proto nedá nepřipomenout vůbec význam tohoto 37. týdne roku 2009. Z historického hlediska systému Android zřejmě půjde o nejúrodnější období, ve kterém bude představeno nejvíce nových telefonů. Již zítra, tedy ve čtvrtek 10. září, se totiž dočkáme dalších, předpokládáme nejméně dvou telefonů z dílny americké Motoroly. Je však možné, že Motorola nakonec představí telefonů daleko více, zahraniční komentátoři mluví až o šesti nových modelech. Celkově bychom tak dostali deset nových telefonů se systémem Android, a to už stojí za menší oslavu, co myslíte?

Ale zpět k Samsungu Galaxy Lite. Už podle posledního slova v názvu je jasné, že půjde o odlehčeného sourozence Samsungu Galaxy (i7500). Podle prozatimních informací Lite verze bude disponovat 3MPx fotoaparátem a 1GB interní pamětí, oproti 5MPx a 8GB interní paměti u verze Galaxy. Paměť bude dále rozšiřitelná o microSD karty. Podle níže přiloženého videa bude Galaxy Lite obsahovat 1.5 verzi systému Android.

galaxy_lite_airs_android04
galaxy_lite_airs_android06

Některé servery informují o prodeji Lite verze v různých barevných kombinacích. Původní informace však tyto údaje vylučuje a Galaxy Lite by se mělo prodávat v tradičních barvách, tedy bílé nebo černé. Samsung zřejmě nebude nabízet ani doplňkové barevné kryty s různými skiny jako to plánuje HTC u modelu Tattoo.

Zdroj: AI.rs
archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)