Project Tango: Bude prvním kouskem do rodiny Lenovo PHAB2 Pro?

Project Tango – Lenovo TechWorld – náhleďák

Na letošním veletrhu CES oznámilo Lenovo partnerství s Googlem, které se týká spolupráce na vývoji a výrobě prvního uživatelského zařízení pro projekt Tango. Oznámení tohoto zařízení se očekává již na konci tohoto týdne, protože právě zítra začíná konference Lenovo TechWorld. Pár podrobností o tom, co můžeme očekávat, nám jako již tradičně přinesl Twitterový kanál @evleaks.

Evan Blass na svém kanálu odhaluje, že by se mělo jednat o zařízení nazvané Lenovo PHAB2 Pro, a že jeho displej by měl dosahovat úhlopříčky 6,4″ a QHD rozlišení. Google původně oznámil, že telefon projektu bude o něco menší než 6,5″, přičemž všichni měli za to, že jde o horní hranici. Nyní se tedy zdá, že šlo o přesný odraz skutečné velikosti displeje.

Nevíte co je Project Tango?

Project Tango využívá řady senzorů a kamery, což uživatelům umožňuje mapovat prostory kolem nich v reálném čase. Předchozí dema Googlu ukazovala zajímavé a smysluplné možnosti, kterých se dá s projektem Tango dosáhnout, jako například měření nebo mapování místností. Tyto možnosti mohou být užitečné nejen pro samotné uživatele, ale i pro profesionály, například interiérové designéry či architekty. Projekt jsme si dokonce sami vyzkoušeli!

Say hello to Project Tango!

Say hello to Project Tango!

Cenovku ještě neznáme přesně, ale podle dostupných informací by měla zůstat pod 500$ (tedy cca 12500 Kč bez našich poplatků), což by mělo projektu přidat na atraktivitě, i když takto velký displej není ani zdaleka pro každého.

Zdroj: androidauthority.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)