Připravuje Dell desetipalcový tablet s Androidem?

dell nahledovy

Původní informace hovořily o tom, že Dell dnes představí tablet s operačním systémem Android s destipalcovou úhlopříčkou displeje. Informace se zakládala na údajném snímku z PowerPointové prezentace se seznamem připravovaných tabletů. V něm byl, kromě modelů Streak 5 a Streak 7 a několika dalších, zmíněn “10palcový Android Tablet” bez jakýchkoli bližších informací.

Následovalo mírné vystřízlivění – Dell sice skutečně na své tiskové konferenci nazvané Dell Means Business, která probíhá v těchto okamžicích, prezentoval 39 nových zařízení, na většině ale běžely Windows 7.

Redaktoři AndroidCentral, kteří se akce účastní mimo jiné právě kvůli zmíněnému produktu, tedy poněkud zklamaně konstatovali: “Mluvilo se jen o výhodách produktů Windows 7 pro pokročilé uživatele z podnikové sféry a po přestávce ukázali prototyp tabletu s Windows 7 (nikoli ale Android Tablet). Jinými slovy – uvidíme, jestli Dell řekne více o tom jednom řádku PowerPointové prezentace, protože zatím se více zaměřuje na tradiční PC a Windows 7 zařízení.”

Pokud bude zmíněný tablet nakonec skutečně představen, samozřejmě vás budeme informovat.

Zdroj: AndroidCentral.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)