Příjmy HTC se zvýšily o 50%. A to díky modelu U11

Příjmy HTC U11

Společnosti HTC se v posledních letech moc nedařilo. Mají za sebou několik nepovedených telefonů, navíc konkurence se přes ně přehnala velmi rychle. Proto není divu, že již několik let po sobě padají příjmy HTC dolů. Minulý měsíc byl však přelomový, díky HTC U11 se zvýšily příjmy společnosti o 50%.

HTC U11 se daří a příjmy HTC jdou nahoru

V červnu se zvýšily tchajwanskému výrobci příjmy o 50 procent, oproti minulému měsíci. Celkový příjem činil 252,2 milionu dolarů. To je zároveň poměrně více, než proti květnu 2016, tedy měsíci, kdy byl vydán předchozí vlajkový model HTC 10. Novinka se prodává mnohem lépe, než starší vlajkový model.

Jak dodává DigiTime, HTC rovněž poměrně hodně zvýšilo zásoby telefonů, takže očekává zvýšený prodej i v následujících měsících. Dále se plánuje uvedení HTC U11 na další trhy. Nedávno se objevily spekulace, že se chystá levnější verze tohoto telefonu, která by měla být opět vybavena technologií Edge Sense. Dále se chystají nové verze brýlí pro virtuální realitu, a to kromě velkého Vive, také mobilní verze s podporou platformy Daydream.

Dobré výsledky potěší nejen fanoušky této značky. Protože HTC dokáže připravovat konkurenčně schopné vlajkové modely, které se můžou měřit s těmi nejlepšími telefony a větší konkurence se vždy hodí.

HTC U11

HTC U11

0.2
  • Displej 5,5", QHD, SuperLCD 5
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 13 914 Kč

Jak na vás působí HTC U11? Přemýšlíte nad telefonem této značky?

Zdroj: phonearena.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)