Pojďte společně s námi sestavit ten nejzajímavější program na letošní Android RoadShow 2012

Android RoadShow 2012_1

Systém Android za krátkou dobu své existence způsobil doslova revoluci na poli chytrých telefonů. Jeho obliba stoupá i u samotných výrobců telefonu, kteří každoročně vyrobí několik desítek typů nových smartphonu. Když dnes vyslovíte pojem “Android”, tak většina z Vás si hned vybaví zeleného mužíčka s tykadly, který je srdcem i duší Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

Pokud jste fanda technických novinek, jistě Vám neutekla informace, že svět Androida pro Vás připravil prestižní akci s názvem Android RoadShow 2012, na které si všechny tyto Android novinky můžete vyzkoušet. Do Vašeho města přivezeme kromě těch nejžhavějších Android novinek i spoustu zábavy, přednášek a soutěží o hodnotné ceny.

Více informací na webu www.androidroadshow.cz.

Svět Androida byl vždy komunitní server, který si nadevše váží svých čtenářů a jejich názorů. Je to již třetím rokem co pro Vás připravujeme každodenní obsah ze světa Androida a nasloucháme Vaším názorům a námětům na vylepšení. I tentokrát bychom byli rádi, kdybyste se s námi podělili o Váš názor. Napište nám, co Vás kolem Androida nejvíce zajímá a co z toho byste rádi viděli a zažili na Android RoadShow 2012.

Pojďte společně s námi sestavit ten nejzajímavější program na letošní Android RoadShow 2012. Váš názor je pro nás velmi důležitý.

 

 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)