Pařba na víkend – tipy na Android hry 157 – hordy zombíků, nukleární válka a hrátky se světlem

zombie main

Dobrý den, vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Dnes vás jako vždy čeká pět s láskou vybraných her. V první hře se postavíte do role jedné z jaderných velmocí a vyzkoušíte si vést nukleární válku v povedené strategické hře First Strike, poté zažijete čistou akci, která otestuje vaše reflexy až na samotnou hranici v Beat Drift. Třetí hra nabídne hrátky se světlem, budete jej ohýbat, odrážet a teleportovat v God of Light, dále budete ovládat a tvořit nezastavitelnou hordu zombíků v parádní hře Zombie Tsunami a na závěr vás čeká desková strategická hra od českého autora Numerus.

First Strike

Nukleární válka je jedna z největších hrozeb současného světa. Ve hře First Strike si můžete vyzkoušet, jak by takováto katastrofa probíhala. First Strike je strategický simulátor, ve kterém se postavíte do čela jedné z jaderných velmocí a pokusíte se porazit ostatní protivníky. Ve hře budete stavět rakety nesoucí jaderné hlavice, vytvářet obranné raketové systémy, expandovat do dalších zemí a také zkoumat nové technologie. Kombinace všech těchto faktorů dělají ze hry parádní strategické potěšení. First Strike byl nominovaný na nejlepší hru v ocenění IMGA Awards 2014. Nám v této hře chybí pouze multiplayer, i tak ale hru doporučujeme. First Strike si stáhnete na Google Play za zhruba 79 korun.

First Strike země

Us2RgGktAt3lTlQZwV90 DbypzAqlALsXbX4QwmBAKm3LOjD XliEvecLPRvvrwXT08=w300
First Strike
Verze 1.0.2
Velikost 75 MB
4.0+

88AAAAABJRU5ErkJggg==
78,58 Kč

Beat Drift

Tato hra nabízí opravdovou čistou akci, která otestuje vaše reflexy až na samotnou hranici. Při hraní autoři doporučují nasadit si sluchátka a poslouchat rytmickou hudbu ve stylu Trance. Beat Drift stojí na Google Play 25 korun a neobsahuje žádné mikrotransakce. Za tuto cenu získáte parádní hru s jednoduchým ovládáním, několika obtížnostmi hraní a online žebříčky pro srovnání se s ostatními hráči po celém světě.

beat drift action

BEAT DRIFT
Verze 1.0.0
Velikost 28 MB
4.0+


24,34 Kč

God of Light

Ponořte se do světa, kde vyhaslo světlo a vaším úkolem bude jej obnovit. God of Light je velmi příjemná hra s pěkným vizuálním i hudebním zpracováním. Hlavní náplní God of Light bude odrážení, ohýbání a přesměrovávání světa tak, aby se dostalo do cíle. Jedná se o logickou hru vhodnou pro všechny věkové skupiny. Hra nabídne 75 kol ve třech různých prostředích. God of Light od studia Playmous stáhnete na Google Play zdarma s dostupnými mikrotransakcemi.

God of light physics

bKV1CB6npMFZ6NeA1U8n0ob0RRFlPpA
God of Light
Verze 1.0
Velikost 50 MB
2.3.3+

wXG4L6KH9wOPAAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Zombie Tsunami

V této budete ovládat a tvořit nezastavitelnou hordu zombíků, se kterou budete podle velikosti ničit auta, tanky nebo dokonce i letadla. S každým napadeným civilistou či vydrancovaným autobusem se vaše horda bude zvětšovat a dovolí si zničit větší a větší překážky. Ve hře je obrovská spousta bonusů, které hře dodávají ten správný šmrnc. S bonusy můžete svou hordu změnit na skupinku quarterbacků, ninjů, zlatých zombíků, obrovskou příšeru, draka a spousty dalšího. Na své cestě sbíráte mozečky a zlaťáky. Za zlaťáky si poté nakupujete vylepšení a za určitý počet mozečků získáte stírací losy, které vám mohou přidat různé další bonusy či zlaťáky. U této hry jsme strávili nejvíce času z celé Pařby na víkend a rozhodně ji doporučujeme minimálně vyzkoušet. Zombie Tsunami stáhnete na Google Play zdarma s mikrotransakcemi, které ale vylepší hru pouze kosmeticky.

Zombie Tsunami bonusy android hry

UN mWzfS6yVzoPkk7WEyUCBLHuKHs6kklvImgfe M6ZSRn IKYCR7gkPBymUIiigsDg=w300
Zombie Tsunami
Verze Liší se dle zařízení
Velikost Liší se dle zařízení
2.2+

7JlfhTHAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Numerus

Originální hra od českého autora Martina Illeka se skvělým mechanismem, který umožňuje velké množství strategických postupů. V této hře budete umisťovat čísla tvořená kameny, z nichž vznikají bodované čtveřice. Při snaze vytvořit vlastní bodované sestavy si musíte zároveň dávat pozor na protihráče a snažit se mu překazit jeho plány či převzít jeho kameny. Hra je velmi dynamická a v průběhu se výrazně mění. Umístěním jednoho čísla můžete vytvořit až 8 kamenů. Numerus je ideální hra pro milovníky strategií a společenských her. Hrát můžete proti různým úrovním umělé inteligence, nebo na jednom zařízení ve dvou lidech. Numerus seženete na Google Play zdarma.

numerus game

wXkpuJXwjhBueGFLfDzQat8NNPd1V
Numerus
Verze 1.3.3
Velikost 11 MB
2.3+

KpIec1Lide3rq39OeD392fD353fz74vf3r579tTsM54Vo9PwAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 156

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 155

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 154

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 157

Pařba na víkend - tipy na Android hry 157

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)