Pařba na víkend – tipy na Android hry 157 – hordy zombíků, nukleární válka a hrátky se světlem

zombie main

Dobrý den, vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Dnes vás jako vždy čeká pět s láskou vybraných her. V první hře se postavíte do role jedné z jaderných velmocí a vyzkoušíte si vést nukleární válku v povedené strategické hře First Strike, poté zažijete čistou akci, která otestuje vaše reflexy až na samotnou hranici v Beat Drift. Třetí hra nabídne hrátky se světlem, budete jej ohýbat, odrážet a teleportovat v God of Light, dále budete ovládat a tvořit nezastavitelnou hordu zombíků v parádní hře Zombie Tsunami a na závěr vás čeká desková strategická hra od českého autora Numerus.

First Strike

Nukleární válka je jedna z největších hrozeb současného světa. Ve hře First Strike si můžete vyzkoušet, jak by takováto katastrofa probíhala. First Strike je strategický simulátor, ve kterém se postavíte do čela jedné z jaderných velmocí a pokusíte se porazit ostatní protivníky. Ve hře budete stavět rakety nesoucí jaderné hlavice, vytvářet obranné raketové systémy, expandovat do dalších zemí a také zkoumat nové technologie. Kombinace všech těchto faktorů dělají ze hry parádní strategické potěšení. First Strike byl nominovaný na nejlepší hru v ocenění IMGA Awards 2014. Nám v této hře chybí pouze multiplayer, i tak ale hru doporučujeme. First Strike si stáhnete na Google Play za zhruba 79 korun.

First Strike země

First Strike
Verze1.0.2
Velikost75 MB
4.0+


78,58 Kč

Beat Drift

Tato hra nabízí opravdovou čistou akci, která otestuje vaše reflexy až na samotnou hranici. Při hraní autoři doporučují nasadit si sluchátka a poslouchat rytmickou hudbu ve stylu Trance. Beat Drift stojí na Google Play 25 korun a neobsahuje žádné mikrotransakce. Za tuto cenu získáte parádní hru s jednoduchým ovládáním, několika obtížnostmi hraní a online žebříčky pro srovnání se s ostatními hráči po celém světě.

beat drift action

BEAT DRIFT
Verze1.0.0
Velikost28 MB
4.0+


24,34 Kč

God of Light

Ponořte se do světa, kde vyhaslo světlo a vaším úkolem bude jej obnovit. God of Light je velmi příjemná hra s pěkným vizuálním i hudebním zpracováním. Hlavní náplní God of Light bude odrážení, ohýbání a přesměrovávání světa tak, aby se dostalo do cíle. Jedná se o logickou hru vhodnou pro všechny věkové skupiny. Hra nabídne 75 kol ve třech různých prostředích. God of Light od studia Playmous stáhnete na Google Play zdarma s dostupnými mikrotransakcemi.

God of light physics

God of Light
Verze1.0
Velikost50 MB
2.3.3+


Zdarma

Zombie Tsunami

V této budete ovládat a tvořit nezastavitelnou hordu zombíků, se kterou budete podle velikosti ničit auta, tanky nebo dokonce i letadla. S každým napadeným civilistou či vydrancovaným autobusem se vaše horda bude zvětšovat a dovolí si zničit větší a větší překážky. Ve hře je obrovská spousta bonusů, které hře dodávají ten správný šmrnc. S bonusy můžete svou hordu změnit na skupinku quarterbacků, ninjů, zlatých zombíků, obrovskou příšeru, draka a spousty dalšího. Na své cestě sbíráte mozečky a zlaťáky. Za zlaťáky si poté nakupujete vylepšení a za určitý počet mozečků získáte stírací losy, které vám mohou přidat různé další bonusy či zlaťáky. U této hry jsme strávili nejvíce času z celé Pařby na víkend a rozhodně ji doporučujeme minimálně vyzkoušet. Zombie Tsunami stáhnete na Google Play zdarma s mikrotransakcemi, které ale vylepší hru pouze kosmeticky.

Zombie Tsunami bonusy android hry

Zombie Tsunami
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení
2.2+


Zdarma

Numerus

Originální hra od českého autora Martina Illeka se skvělým mechanismem, který umožňuje velké množství strategických postupů. V této hře budete umisťovat čísla tvořená kameny, z nichž vznikají bodované čtveřice. Při snaze vytvořit vlastní bodované sestavy si musíte zároveň dávat pozor na protihráče a snažit se mu překazit jeho plány či převzít jeho kameny. Hra je velmi dynamická a v průběhu se výrazně mění. Umístěním jednoho čísla můžete vytvořit až 8 kamenů. Numerus je ideální hra pro milovníky strategií a společenských her. Hrát můžete proti různým úrovním umělé inteligence, nebo na jednom zařízení ve dvou lidech. Numerus seženete na Google Play zdarma.

numerus game

Numerus
Verze1.3.3
Velikost11 MB
2.3+


Zdarma

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 156

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 155

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 154

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 157

Pařba na víkend - tipy na Android hry 157

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)