Pařba na víkend – tipy na Android hry 156

parba featured

Další porce Android her na víkend je tady! Jako první vám dnes představíme návykovou hru, jejíž první díl spatřil světlo světa na iOS. Jedná se o povedenou postřehovku Tilt to Live 2. Další hrou je novinka společnosti Disney s názvem Lost Light. Třetí hra s poměrně podivným názvem oO vás díky svému nápaditému konceptu rozhodně zaujme. Předposlední hrou na víkend je RPG s akčními prvky s názvem Demonrock. V poslední hře si vyzkoušíte, jak krásně se žije na Marsu v atmosférické těžební hře Mines of Mars.

Tilt to Live 2

Tilt to Live 2 je pokračování opravdu skvělé postřehovky studia One Man Left. První díl této hry je dostupný pouze pro iOS zařízení, kdežto druhý si můžete zahrát i na Androidu. V Tilt to Live 2 budete ovládat malou raketku, s níž budete provádět nejrůznější manévry, abyste se vyhnuli protivníkům. Přitom budete sbírat power-upy a využívat je ve svůj prospěch. Nepřátelské jednotky zpočátku poletují po obrazovce různými směry, a proto nepředstavují tak velkou hrozbu. Když se ovšem dostanete ve hře dále, zjistíte, že nepřátelé začnou tvořit velmi rafinované formace, čímž vás přimějí rychleji uhýbat. Hra pak pro vás bude mnohem větší výzvou. Čekají vás i bossové, levelování vaší raketky a mnoho dalšího.

tilt to live 2 1

Tilt to Live 2: Redonkulous
Tilt to Live 2: Redonkulous

Lost Light

Je další povedená hra z dílen společnosti Disney. Když nahlédneme do seznamu Android her této společnosti, najdeme v něm několik velmi kvalitních titulů. Hra Lost Light by se mezi takové mohla hravě zařadit. Vaším úkolem bude spojovat barevné kostičky podle zadání aktuálního kola. Spojovat můžete libovolné množství kostiček, vždy se ale musíte držet stanovených pravidel pro jejich úspěšné spojení a následné vymazání z obrazovky. Když například chcete spojit řady o 4 kostkách, musíte dohromady vytvořit čtyři čtyřčlenné řady. Analogický postup pak provedete při vyšším/nižším počtu kostiček. Jedná se o opravdu velmi zábavnou hru se sympatickým hudebním doprovodem.

lost light 1

6275776111621cc0fa3e80b5e3d0757f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

oO

Jedná se o další povedenou postřehovku s velmi nápaditým konceptem. V oO se zhostíte role bílé kuličky, se kterou musíte prolétávat různě širokými kruhy. Hra se ovládá pouhým tapáním na displej, čímž měníte pozici kuličky mezi vnitřní a vnější částí kruhu. Aby se kulička dostala do sousedícího kruhu, musíte tapnout přesně v ten moment, kdy se kulička nachází v bodu spojení obou kruhů. Některé kruhy na sobě mají ostny, a proto musíte včasně měnit svoji pozici. Postupem hraní budete narážet na kola s větším množstvím překážek a jediným způsobem, jak je úspěšně dokončit, budou checkpointy. oO je velmi povedená hra, která stojí za vyzkoušení.

oO

Demonrock

Je zajímavé akční RPG od známé společnosti Crecent Moon Games. Zpočátku vás hra nechá rozhodnout, zda chcete hrát za lučišníka, nebo válečníka. Poté se vydáte dobývat nepřátelské hrady. Nebudete na to ovšem sami. V boji si  můžete přivolat pomocné jednotky, které postupem hraní získáváte. Abyste získali nad protivníky výhodu, musíte posílat takové jednotky, které se zrovna hodí. Každý protivník má totiž své silné a slabé stránky. Kromě toho, že získáváte stále nové pomocníky, také můžete vylepšovat vašeho hlavního hrdinu. Za získané mince lze dokupovat lepší výbavu, čímž rostou vaše útočné a obranné statistiky. Demonrock lze jedině doporučit.

Demonrock 1 Android hry

Demonrock: War of Ages
Demonrock: War of Ages

Mines of Mars

Další hra od Crecent Moon Games, ve které budete prozkoumávat planetu Mars. Jakožto pracovník jedné vesmírné společnosti se vydáváte do důlních oblastí přímo na Marsu, kde budete kopat a těžit suroviny. Hra má velmi tajemnou atmosféru a nabídne poutavý příběh. Ze získaných surovin můžete vyrábět spoustu zajímavých předmětů, zbraní a další výbavy. Autoři Mines of Mars navíc v dalším updatu slibují multiplayerový dodatek, díky kterému budete moct prozkoumávat Mars také s přáteli. Jedná se o velmi kvalitní hru, což dokazují pozitivní ohlasy zahraničních kritiků v oblasti her.

mines of mars android hry 2

Mines of Mars Scifi Mining RPG
Mines of Mars Scifi Mining RPG

Líbily se vám dnešní Android hry?

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 155

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 154

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 153

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 156

Pařba na víkend - tipy na Android hry 156

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
raging

Pařba na víkend – tipy na Android hry

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
4 min. uložit na později

Komentáře (10)