Pařba na víkend – tipy na Android hry 151

300

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Dnes vás jako první čeká pokračování populární  tower defense série Toy Defense, ve kterém se poprvé ocitneme ve světě fantasy, dále otestujeme vaše postřehy pro a smysl pro načasování ve velmi příjemné oddechové hře Pyro Jump. Ve třetí hře si zahrajeme kombinaci budovatelské, obranné a real-time strategické hry Dungeon Keeper, poté budeme létat s malým robotem ve 2,5D nádherném světě v Rocket Robo a na závěr se postavíme do čela řecké armády ve hře 300: Seize Your Glory.

Toy Defense 3: Fantasy

Postavte se do čela obránce hradu v pokračování populární „tower defense“ série Toy Defense, kterou si zahrálo již přes 15 miliónů hráčů. Tentokrát zavítáme do světa fantasy a bránit se budeme proti drakům, skřetům a orkům. Na výběr budeme mít ze čtyř základních věží, které si postupem hry budeme vylepšovat a dále větvit. Kromě věží si můžeme vylepšovat také schopnosti jako, jsou seslání meteoritů, zmražení či opravy všech věží najednou. Pokud se nepřátelé probijí vašimi liniemi, tak se můžete bránit ještě samotným hradem a také si jej vylepšovat. Toy Defense 3: Fantasy nabízí parádní hratelnost, grafiku, spoustu kol, přes 9 typů nepřátel včetně bossů a to vše za zhruba 39 korun. Pokud byste ještě váhali, můžete vyzkoušet verzi zdarma, se kterou si také užijete spoustu zábavy.

toy defense 3 fantasy

Toy Defense Fantasy — Tower Defense Game
Toy Defense Fantasy — Tower Defense Game

Pyro Jump

Velmi příjemná oddechová hra, ve které otestujete vaše postřehy a smysl pro načasování. V roli malého ohýnku se budeme snažit zapálit papírovou princeznu. V každém levlu naleznete spousty různorodých otočných kol, od kterých se odrážíte a snažíte se doskákat do cíle. V cestě vám budou stát propasti a ostny. Pyro Jump obsahuje 70 kol rozdělených ve čtyřech světech. Hra má pěknou grafiku a klasický princip postupu. Během hraní sbíráte malé plamínky, jejichž určitým počtem odemknete další kola. Pyro Jump stáhnete na Google Play zdarma.

pyro jump wheels

63f4623500bc43f83b8f3bc2e189da81?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Dungeon Keeper

Od studia EA se konečně i k nám dostala zajímavá hra Dungeon Keeper, která byla dlouhou dobu dostupná pouze v určitých částech světa. Jedná se o hru kombinující styl budovatelských, obranných a real-time strategických her. Na začátku se stanete vlastníkem prázdné kobky, kterou poté budujete k obrazu svému. Stavíte budovy, trénujete vojáky a kladete pasti pro případné útočníky. Ve hře se můžete pohybovat v kampani, kde jsou pro vás připraveny kobky k dobytí a také obranné mise svého stavení. Jakmile vás přestane bavit hra proti počítači, můžete začít plenit reálné hráče a utvářet klany pro výpomoc. Dungeon Keeper se dá sehnat na Google Play zdarma, bohužel s mikrotransakcema, i tak se ale jedná o velmi povedenou a stylovou hru.

dungeon keeper stavby

Dungeon Keeper
Dungeon Keeper

Rocket Robo

Zajímavá logicko-oddechová hra, ve které budeme v roli malého robota sbírat hvězdy a snažit se je navrátit zpět na oblohu. Takto se dostaneme do graficky nádherného 2,5D světa s padesáti sedmi koly. Hra má velmi povedené ovládání a okouzlující zvukový doprovod. Rocket ROBO ovládáte pomocí akcelerometru pro udávání směru a klikáním pro přidávání energie letu. V Rocket ROBO budete dále kontrolovat gravitaci, otáčet celým světem, teleportovat se, hrát si s vodou a hledat skryté bonusy. Tato hra již získala obrovské množství kladných ohlasů a na Google Play ji seženete za pouhých 23 korun.

rocket robo

71035a960a556d2c41b6d9c12b1c44c1?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

300: Seize Your Glory

Do kin se pomalu chystá film 300: Vzestup říše a studio Warner Bros začíná lákat na všech frontách. Proto si na androidu můžeme zahrát graficky povedenou hack and slash akci, ve které se postavíme do čela řecké armády v roli generála Themistoklese a utkáme se na vodě s perskou armádou. 300: Seize Your Glory je neskutečně krátká hra a sází na snahu získat co největší skóre opakováním zhruba 20 minutové kampaně. Nicméně hra je zcela zdarma a tak neváhejte a pobijte se svalnatými řeky pár peršanů.

300 game

c4c9540bc072917106f8da7d5af6a140?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)