Pařba na víkend – tipy na Android hry 69

amazing1

Pařani a pařanky, pařba na víkend 69 je tady! Nejprve se pořádně proletíme New Yorkem ve hře Amazing Spiderman od Gameloftu. Poté si zahrajeme nevšední závodní hru, ve které budeme kreslit dráhu pohybu aut. V třetí hře si ukážeme, jaké všemožné hrátky s fyzikou můžeme v pokoji blonďatého klučiny Alexe provádět. Pro milovníky oddechových blbůstek je tady Crazy Kangaroo, kde se budete snažit utéct před rozzuřenými domorodci a to v roli klokana. Na závěr jsme si pro vás připravili další hru od Noodlecake. Jmenuje se Lunar racer a budete v ní opět závodit, tentokrát ve vesmíru.

The Amazing Spider-Man

Spiderman na motivy stejnojmenného filmu přichází na váš Android! Autorem hry je společnost Gameloft. Můžete tedy počítat s parádním grafickým zpracováním, vysokou cenou a mikrotransakcemi. Poprvé se u Spidermana na mobilních zařízeních setkáte s klíčovým prvkem, který doposud chyběl a to je volnost. Peter Parker nyní může lézt po všech budovách, létat po městě s využitím svých sítí a plnit úkoly, jež se ve městě naskytnou. Kromě úžasných akrobatických pohybů je Spiderman samozřejmě také králem pouličních rvaček. Gangstery dokáže vyřídit pomocí combo úderů. Ty získáváte postupným odemykání v tzv. stromu skillů. Za tuto hru Gameloft zaslouží pochvalu. Díky jednoduchého ovládání a pocitu volnosti se do role pavoučího muže vžijete takovým způsobem, že si snad i k vašemu telefonu koupíte náhradní baterii.

amazing1

f8ce51b727a673ed30456363cae0d281?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Draw Race 2

Jedná se o závody aut, formulí a dalších dopravních prostředků ve velmi netradičním provedení. Místo ovládání softwarovými šipkami či gyroskopem si ručně nakreslíte vlastní dráhu, poté už jen přidáváte turbo a snažíte se dojet jako první. Při kreslení dráhy pohybu automobilu můžete prstem na displeji zpomalit, čímž se proužek znázorňující dráhu roztáhne a v praxi to pak funguje tím způsobem, že vaše auto začne brzdit. Jestliže v pozdějších kolech brzdy nebudete využívat, tak rychle poznáte, že bez nich vyhrávat rozhodně nebudete. V jednotlivých kolech se navíc na dráze zobrazují bodíky, jejichž sbíráním dosáhnete vyššího skóre. Draw Race je nevšední a zajímavá hra, rozhodně vyzkoušejte.

drawrace1

eb1ef6ecd08a792885e1ad7d8a255690?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Amazing Alex

Je hra od tvůrců Angry Birds (Rovio). Budete v ní využívat fyziku, ostatně stejně jako ve všech dílech rozzuřených ptáků. V každém kole se vám zobrazí, které předměty můžete použít pro splnění cíle daného levelu. Tím může být strčení tenisáku do koše s prádlem, uvolnění zaklíněného balónku s heliem a mnohé další. Plná verze hry stojí 20 Kč, vyzkoušet si však můžete i demo zdarma. To nabízí 16 levelů, ve kterých si otestujete základní principy hry a zda vás vlastně vůbec baví. Myslím si, že Amazing Alex je svěžím vánkem do světa mobilních her a rozhodně stojí za stažení a následnou koupi plné verze.

alex1

74bce3abb0e9b23270228b93e922403d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Crazy Kangaroo

Je skákačka určená především pro děti. Tato hra se velmi podobá Air Penguin (https://www.svetandroida.cz/parba-na-vikend-tipy-na-android-hry-40/) , tentokrát však budete skákat s klokanem. Nesmíte padat mimo plošiny a pozor si musíte dávat také na překážky. Crazy Kangaroo se ovládá gyroskopem, který je při hraní třeba kalibrovat, což lze provést nastavením telefonu do určité polohy a přitisknutím dvou prstů na displej.  Hra je zdarma a obsahuje mikrotransakce.

crazy1

b2248e43c007f1ec2ac0a47c6f48e710?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Lunar Racer

Je závodní hra od vývojářského studia Noodlecake. Ti pro Android vydávají každý týden jednu úspěšnou hru z iOS. V Lunar Race se utkáte ve vesmírných závodech s malými autíčky. Pozor si musíte dávat na gravitaci, kterou můžete stisknutím levé strany displeje snadno kontrolovat. S autíčky můžete sbírat speciální schopnosti, jako jsou zbraně, štíty apod. Stručně řečeno, další povedená hra od Noodlecake. Doufejme, že se hry z iOS budou na Android objevoval stále častěji.

lunar race1

 

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 69

Pařba na víkend - tipy na Android hry 69

 

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později

Komentáře (35)