Pařba na víkend – tipy na Android hry 160 – hra Walking Dead, pokračování Wind-up Knight a další návykovky

featured

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend jako první nabídne skvělou hororovou adventuru na motivy seriálu Walking Dead. Hned po ní následuje pokračování oblíbené plošinovky Wind-up Knight 2. Naším třetím tipem je hra Bardbarian, ve které chráníte město před útoky nepřátelských tažení. Předposlední hrou je Impossible Road, v níž se pokusíte zdolat co nejdelší vzdálenost s jedoucí koulí. Tipem na závěr je plošinovka Mickey Hooks od studia Noodlecake.

The Walking Dead: Season One

Je hororová adventura na motivy oblíbeného seriálu Walking Dead (Živí mrtví). Nejprve vás raději upozorníme na to, že se nejedná o další bezhlavou zombie řežbu, nýbrž o skvěle propracovaný herní zážitek s obsáhlým příběhem. Ten utváří sám hráč podle toho, jak v určitých situacích reaguje. Každé vaše rozhodnutí, ať už životně důležité či nikoliv, může později ovlivnit příběhovou linii. Po stažení hry si budete moct vyzkoušet první epizodu zcela zdarma. Za odemknutí zbytku hry, tedy 2-5 epizody, si budete muset zaplatit. Hra Walking Dead se po všech stránkách povedla. Je to jedna z her, která vás chytne a nepustí. Vyzkoušení první epizody vás bezpochyby navnadí na dohrání celé hry.

The Walking Dead Season 1

The Walking Dead: Season One
The Walking Dead: Season One

Wind-up Knight 2

Postřehová plošinovka Wind-up Knight se dočkala svého druhého dílu. Opět zde budeme běhat s malým rytířem a vyhýbat se překážkám. V cestě za doběhnutím do cíle vám budou bránit nepřátelé, nabroušené ostny a padající předměty. Abyste doběhli do cíle, budete muset využívat tlačítka pro sekání, krytí, skok a kotoul. Vašemu rytíři můžete dokupovat vybavení ve formě mečů, štítů a brnění. Čeká na vás spousta misí, v nichž můžete plnit také vedlejší úkoly pro získání více hvězdiček. Ty budete potřebovat k odemykání dalších levelů. Kvalitní grafické zpracování a jednoduchá hratelnost dělá z Wind-up Knight 2 skvělého společníka ke krácení vašeho času.

Wind-up Knight 2 1

Wind-up Knight 2
Wind-up Knight 2

Bardbarian

Hlavní hrdina této hry disponuje zajímavou schopností – dokáže hrát na svoji sekeru, což mu umožňuje povolat jednotky k boji. Bránit budete své rodné město před vlnami ďábelských protivníků. Na výběr máte z velkého množství jednotek s odlišnými schopnostmi. Za získané zlaťáky z padlých protivníků si po každém tažení můžete dokupovat/vylepšovat jednotky a jejich statistiky. Stejně tak lze vylepšit i vašeho hlavního hrdinu. Hra obsahuje 4 kampaně s rostoucí obtížností. Na konci každé z nich se utkáte s hlavním bossem, jehož zabití vám přinese velmi atraktivní odměnu. Bardbarian je šílená návykovka. Proto vás musíme upozornit, že jestli si z této Pařby nainstalujete Walking Dead a Bardbarian, nebudete pak dělat nic jiného, než pařit a pařit.

Bardbarian 1

Bardbarian
Bardbarian

Impossible Road

Jedná se o hru, jejíž cílem je získat co nejvyšší skóre. Pomocí šipek v ní budete ovládat bílou kouli jedoucí po krkolomné dráze. Úkolem je dojet co nejdále, tedy protnout co nejvíce očíslovaných průjezdů. S koulí můžete vypadnout z dráhy, a pokud se vám podaří zase zpátky naskočit, můžete pokračovat v jízdě. Čím déle ovšem koule padá, tím více náročná je její následná stabilizace. Úspěšný dopad zpět na dráhu vám v případě delších seskoků dokáže naboostovat skóre. Impossible Road nabídne moc hezkou grafiku a nekonečnou herní dobu.

Impossible Road 1

IMPOSSIBLE ROAD
IMPOSSIBLE ROAD

Mickey Hooks

Další díl oblíbené skákačky od studia Noodlecake je na Google Play. Tento díl přináší novinku v podobě houpacích lan, díky kterým se můžete dostávat přes překážky. Zbylé principy hry se oproti prvnímu dílu nezměnily. S hlavním hrdinou můžete využívat skok a skluz. S využitím skluzu můžete likvidovat některé protivníky. Každé z kol je rozděleno do několika sekcí. K tomu, abyste mohli vstoupit do následující sekce, musíte v předchozí posbírat všechny mince. Ty můžete v herním obchodě utrácet za alternativní vzhledy hlavního hrdiny. Mickey Hooks je skvělá plošinovka s retro grafikou a rozhodně stojí za vyzkoušení.

  Mickey Hooks 1

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 159

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 158

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 157

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 160 – hra Walking Dead a další

Pařba na víkend - tipy na Android hry 160 - hra Walking Dead a další

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)