Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 160 – hra Walking Dead, pokračování Wind-up Knight a další návykovky

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend jako první nabídne skvělou hororovou adventuru na motivy seriálu Walking Dead. Hned po ní následuje pokračování oblíbené plošinovky Wind-up Knight 2. Naším třetím tipem je hra Bardbarian, ve které chráníte město před útoky nepřátelských tažení. Předposlední hrou je Impossible Road, v níž se pokusíte zdolat co nejdelší vzdálenost s jedoucí koulí. Tipem na závěr je plošinovka Mickey Hooks od studia Noodlecake.

The Walking Dead: Season One

Je hororová adventura na motivy oblíbeného seriálu Walking Dead (Živí mrtví). Nejprve vás raději upozorníme na to, že se nejedná o další bezhlavou zombie řežbu, nýbrž o skvěle propracovaný herní zážitek s obsáhlým příběhem. Ten utváří sám hráč podle toho, jak v určitých situacích reaguje. Každé vaše rozhodnutí, ať už životně důležité či nikoliv, může později ovlivnit příběhovou linii. Po stažení hry si budete moct vyzkoušet první epizodu zcela zdarma. Za odemknutí zbytku hry, tedy 2-5 epizody, si budete muset zaplatit. Hra Walking Dead se po všech stránkách povedla. Je to jedna z her, která vás chytne a nepustí. Vyzkoušení první epizody vás bezpochyby navnadí na dohrání celé hry.

The Walking Dead Season 1walking dead season 1 2

The Walking Dead: Season One
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení
2.3.3+


Zdarma

 

Wind-up Knight 2

Postřehová plošinovka Wind-up Knight se dočkala svého druhého dílu. Opět zde budeme běhat s malým rytířem a vyhýbat se překážkám. V cestě za doběhnutím do cíle vám budou bránit nepřátelé, nabroušené ostny a padající předměty. Abyste doběhli do cíle, budete muset využívat tlačítka pro sekání, krytí, skok a kotoul. Vašemu rytíři můžete dokupovat vybavení ve formě mečů, štítů a brnění. Čeká na vás spousta misí, v nichž můžete plnit také vedlejší úkoly pro získání více hvězdiček. Ty budete potřebovat k odemykání dalších levelů. Kvalitní grafické zpracování a jednoduchá hratelnost dělá z Wind-up Knight 2 skvělého společníka ke krácení vašeho času.

Wind-up Knight 2 1 Wind-up Knight 2 2

Wind-up Knight 2
Verze1.09
Velikost224 MB
3.0+Zdarma

 

Bardbarian

Hlavní hrdina této hry disponuje zajímavou schopností – dokáže hrát na svoji sekeru, což mu umožňuje povolat jednotky k boji. Bránit budete své rodné město před vlnami ďábelských protivníků. Na výběr máte z velkého množství jednotek s odlišnými schopnostmi. Za získané zlaťáky z padlých protivníků si po každém tažení můžete dokupovat/vylepšovat jednotky a jejich statistiky. Stejně tak lze vylepšit i vašeho hlavního hrdinu. Hra obsahuje 4 kampaně s rostoucí obtížností. Na konci každé z nich se utkáte s hlavním bossem, jehož zabití vám přinese velmi atraktivní odměnu. Bardbarian je šílená návykovka. Proto vás musíme upozornit, že jestli si z této Pařby nainstalujete Walking Dead a Bardbarian, nebudete pak dělat nic jiného, než pařit a pařit.

Bardbarian 1 Bardbarian 2

Bardbarian
Verze1.3.29
Velikost47 MB
4.0+


Zdarma

 

Impossible Road

Jedná se o hru, jejíž cílem je získat co nejvyšší skóre. Pomocí šipek v ní budete ovládat bílou kouli jedoucí po krkolomné dráze. Úkolem je dojet co nejdále, tedy protnout co nejvíce očíslovaných průjezdů. S koulí můžete vypadnout z dráhy, a pokud se vám podaří zase zpátky naskočit, můžete pokračovat v jízdě. Čím déle ovšem koule padá, tím více náročná je její následná stabilizace. Úspěšný dopad zpět na dráhu vám v případě delších seskoků dokáže naboostovat skóre. Impossible Road nabídne moc hezkou grafiku a nekonečnou herní dobu.

Impossible Road 1 Impossible Road 2

IMPOSSIBLE ROAD
Verze1.2.2
Velikost17 MB
4.0+


45,00 Kč

 

Mickey Hooks

Další díl oblíbené skákačky od studia Noodlecake je na Google Play. Tento díl přináší novinku v podobě houpacích lan, díky kterým se můžete dostávat přes překážky. Zbylé principy hry se oproti prvnímu dílu nezměnily. S hlavním hrdinou můžete využívat skok a skluz. S využitím skluzu můžete likvidovat některé protivníky. Každé z kol je rozděleno do několika sekcí. K tomu, abyste mohli vstoupit do následující sekce, musíte v předchozí posbírat všechny mince. Ty můžete v herním obchodě utrácet za alternativní vzhledy hlavního hrdiny. Mickey Hooks je skvělá plošinovka s retro grafikou a rozhodně stojí za vyzkoušení.

 Mickey Hooks 1 Mickey Hooks 2

Mikey Hooks
Verze1.2.0.1
Velikost44 MB
2.3+


19,50 Kč

 

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 159

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 158

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 157

Video

 

Komentáře

Michal Hanzlík

18.4.2014 6:10

Co to máte zase za telefon?

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 2

18.4.2014 7:23

Michal H. – ZTE Nubia z5s :)

pavel

pavel

z aplikace
18.4.2014 8:19

Tak ti zombici jsou super,opravdu orig.hra,na note 3 beha bez chybicky.

bullit

bullit

18.4.2014 8:40

Walking dead super hra, ale nevhodna pro neanglictinare.

Michal Hanzlík

18.4.2014 9:15

Tomáš O. – až na tu baterku slušná raketa.

kikimora

kikimora

18.4.2014 9:39

Dnes vyšel Baldur’s Gate: Enhanced Edition pro Android.

Roman

Roman

18.4.2014 9:51

Dobrý hry :) a Už vyšel spider man 2 tak mužete udělat recenzi :)

Roman

Roman

18.4.2014 10:02

Bardbarian – kombinace 2x tanci, 4 typci s bumerangem a jeden healer je k nezastaavení:-)

LukeCZ

LukeCZ

18.4.2014 10:41

To kikimora: A kde se dají sehnat ty Baldury? Díky.

Zdenek1989

Zdenek1989 0

z aplikace
18.4.2014 10:48

Kde si můžu změnit číslo karty v telefonu? Dostal jsem novou a nemůžu platit na GP :)

Dominik Fryč

Dominik Fryč

18.4.2014 20:44

Mám takový dojem, že The Walking Dead jako seriál neběží v Americe na televizní stanici Fox, ale AMC.

Nevill

19.4.2014 18:00

Walking Dead vypadá na tabletu dobře, já to teda už hrál na počítači, tohle je loňská první sezóna, ale dovedu si představit že tahle a další hry od Telltales by tablety asi měly zvládat. Je to v podstatě spíš animovaný film s nepříliš náročným ovládáním, pokud teda pominu momenty kdy se muselo nějak rychle střílet nebo honem něco sebrat a použít.

Uživatel

Uživatel

28.4.2014 12:43

bullit: na pc je The Walking Dead Season One komplet v češtině… a z druhé série jsou venku první dvě epizody z pěti a jsou taky v češtině :)

Lukáš

Lukáš

23.1.2015 12:41

Ahoj, chci se zeptat jak se dostanu ven stoho obchodáku jak se tam zavřou pred zombie nevím co mám udělat abych se dostal ven poradíte mi? Jen jsem vylezl ven ktem mřížím a zapnul TV ale nic víc. Díky

RSS (komentáře k článku)