Pařba na víkend – tipy na Android hry 2

squibble chobotnička

A máme tady pokračování našeho týdenního seriálu „Pařba na víkend – tipy na Android hry“, ve kterém Vám přinášíme další ochutnávku zajímavých Android her. Pokud se Vám některá z her zalíbí a nepustí, podělte se o své zkušenosti v komentářích pod článkem. Přejeme příjemnou zábavu.

Squibble

A máme tady jednu oddechovku, která Vás dokáže zabavit na dlouhou dobu a po dohrání Lite verze budete uvažovat o koupi. Hrajete za malou zelenou chobotničku, která byla nedobrovolně chycena a uvězněna v domě zlého vědce. Vaším úkolem bude se pomocí vlastních natahovacích chapadel dostat z jeho domu, přes zahradu a pláž zpět do moře. Na cestě za svobodou Vás čeká plno překážek v podobě pavouků, ptáků, včel, ježků a různých lepidel na zemi. Hra má příjemné a intuitivní ovládání, na které si rychle zvyknete a naučíte se i pár vychytávek, které pokud Vás někdo pozoruje, vypadají opravdu stylově. S touto hrou jsem strávil celé odpoledne a Lite verze mi asi stačit nebude :). Demo hry si můžete stáhnout zdarma z Android Marketu. Ještě bych rád podotkl, že na to, jak hra vypadá, si ji zahrajete plynule i na slabších zařízeních bez grafického akcelerátoru, jako např. HTC Wildfire, na kterém jsem ji testoval.

squibble2

Squibble Lite
MassHabit Games
Verze1.0 (17. 3. 2011)
Velikost10 MB
1.5+


Zdarma


34,12 Kč

Pinball Deluxe

Pinball je všeobecně velmi známá a oblíbená hra a nyní se k nám dostává jedna zajímavá verze. Pinball Deluxe je jeden z nejlepších pinballů pro android, ne-li nejlepší, a je zcela zdarma! Hra běží na všech zařízeních plynule, ať už máte nízké rozlišení, nebo nemáte grafický akcelerátor, nic není problém. Vzhledově vypadá Pinball Deluxe opravdu hezky a s doprovodem zvukových a vibračních efektů máte pocit, že hrajete kvalitní hru. Ovládání je velmi jednoduché, nejsou tam žádná tlačítka, do kterých byste se museli trefovat, jednoduše buď klikáte na pravou, nebo levou půlku obrazovky, a podle toho odrážíte kuličku. Ve hře máte na výběr jednu ze tří hratelných map a každá je něčím zajímavá. Tato hra by ve vašem androidu rozhodně neměla chybět.

pinball-deluxe

Pinball Deluxe
GreenCod
Verze1.1.4 (20. 2. 2011)
Velikost7,6 MB
2.1+


Zdarma

Modern Combat 2: Black Pegasus

Jedná se o jednu z nejlepších a výkonově nejnáročnějších FPS her pro Váš Android. Black Pegasus je pokračováním hry Modern Combat Sandstorm. Oproti staršímu dílu je vylepšena inteligence protivníků, grafika a ovládání hry. Mnoho nascriptovaných situací Vás vtáhne do děje a nepustí! V kampani máte celkem 12 misí se čtyřmi stupni obtížnosti, které se odehrávají na třech kontinentech, takže o opakujících se a jednotvárných misích se zde nedá mluvit. Hru si také můžete zahrát přes WiFi nebo Bluetooth se svými přáteli v multiplayer módu. Modern Combat 2: Black Pegasus opravdu prověří výkon Vašeho telefonu a zahrajete si ho pouze na nejlepších zařízeních.

mcbp2

Modern Combat 2: Black Pegasus
Gameloft
Verze3.3.8
Velikost4 MB
2.1+
WVGA


87 Kč

Ghost Wars Pro

Pokud občas hrajete online hry na internetu, tak jste se již určitě setkali s typem strategické hry, ve které máte naproti sobě dvě budovy a Vy produkujete jednotky tak, abyste zničili protivníkovou základnu. Přesně takový je Ghost Wars Pro. Za peníze, které získáváte během hraní, si můžete koupit celkem 8 různých jednotek, vylepšit svou základnu, ohnivé šípy, nebo rychlost produkce vojáků. Na hru je mnoho dobrých ohlasů a komentářů, proto neváhejte a vyzkoušejte, je zcela zdarma na Android Marketu.

gwp1

Ghost Wars Pro
Words Mobile
Verze1.1 (30. 3. 2011)
Velikost7,8 MB
2.0+


Zdarma

NinJump

NinJump je jednoduchá, ale přesto zábavná hra, obzvlášť když ji hrajete s někým, kdo by se s Vámi rád předháněl o co největší skóre. Vaším úkolem je vyšplhat co nejvýše v uličce mezi domy. Do cesty se Vám neustále budou stavět různí ninjové, létající hvězdice, ptáci a veverky, kterým se můžete vyhýbat přeskakováním ze strany na stranu. NinJump vypadá po grafické stránce hezky a s velmi dobrými zvukovými efekty vytváří příjemný dojem ze hry.

ninjump_screen1-2large

NinJump
Backflip Studios Inc.
Verze1.03 (5. 1. 2011)
Velikost7,7 MB
1.6+


Zdarma

Video

V minulém díle jste se na tomto místě setkali s anketou na hlasování ohledně videa, a protože více než 80 % čtenářů hlasovalo pro video, připravili jsme pro Vás první záznam her.

Pařba na víkend – tipy na Android hry 2

Pařba na víkend - tipy na Android hry 2

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)