Pařba na víkend – tipy na Android hry 172 – Akční RPG, pokračování Walking Dead a formule

walking dead 2 uvodní

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Dnešní díl jako první nabídne pokračování akčního RPG Soulcraft. Následovat bude návyková skákačka Jupiter Jump od studia Noodlecake. Třetím tipem budou arkádové závody formulí s názvem Indy500 Arcade. Předposledním tipem je akční bojovka Fightback od vývojářů z Chillingo International, ve které budete zachraňovat svoji unesenou sestru. Na závěr jsme pro vás vybrali skvělou zombie adventuru The Walking Dead Season Two.

Soulcraft 2

Jedná se o pokračování vcelku oblíbeného hack-and-slash RPG postaveného na modelu freemium. Na počátku hry si zvolíte hrdinu, který vás poté bude ve všech následujících misích provázet. Jednotliví hrdinové disponují odlišnými schopnostmi, jež si můžete při prvotním tutoriálu vyzkoušet. Až si vyberete toho pravého, vydáte se plnit mise nabité akcí. V každém kole musíte přežít útoky nepřátel přicházejících ve vlnách. Kromě těchto klasických levelů se utkáte s nemilosrdnými bossy, nebo “živými” protivníky v asynchronním multiplayeru. Nezbytnou součástí této hry je nakupování v herním obchodě. Některé předměty lze získat s využitím herních peněz, za ostatní je třeba zaplatit reálnou měnou.

soulcraft 2 1 android hry

SoulCraft 2 - Action RPG
SoulCraft 2 - Action RPG

Jupiter Jump

Vývojáři z Noodlecake studios, kteří pro Android vydávají předělávky iOS her, vydali další návykovku. Hra nese název Jumpiter Jump a “nečekaně” v ní budeme skákat. Náš hlavní hrdina ztroskotal se svým vesmírným modulem na planetě Jupiter. Ještě před pádem jeho modulu se stihl včas katapultovat. O jeho osud se pak postaráte právě vy. S hlavním hrdinou se musíte vyhýbat vzdušným minám a zároveň se budete snažit nahrát co nejvyšší skóre. Při stisknutí displeje spadne váš kosmonaut dolů a odrazí se od povrchu. Čím blíže budete kolem min prolétávat, tím většího násobení skóre se dočkáte. Ve hře se můžete přihlásit přes Google+ a sdílet tak skóre s vašimi přáteli.

Jupiter Jump 1

Jupiter Jump
Jupiter Jump

Indy500 Arcade

Je závodní Indie hra s Formulemi od vývojářů z HyperDevBox. Hra se ovládá pohybovým senzorem vašeho zařízení. Hru lze hrát buďto v módu pro jednoho hráče, nebo s přáteli přes Bluetooth (3 hráči max). Vaší formuli si můžete v garáži upravit dle obrazu svého. Nabízí se možnost změny barev, polepů a také lze upgradovat jízdní vlastnosti. Samotné závodění je pojato spíše arkádovým stylem, nečekejte tedy reálný simulátor formulí. I tak se ovšem parádně zabavíte. Za zmínku také stojí příjemné grafické zpracování, které u Indie her nebývá příliš časté.

Indy500 Arcade 1

INDY 500 Arcade Racing
INDY 500 Arcade Racing

Fightback

Je skvělá bojovka s jednoduchým ovládáním od vývojářů z Chillingo International. Hlavní hrdina je pěkný drsňák, se kterým si není radno zahrávat. Jeden z šílených mafiánských bossů mu unese dceru a on se vydává ji osvobodit. Tato graficky atraktivní hra je založena na novém bojovém systému. Prostřednictvím gest a tapání na displej provádíte nejrůznější kopy, údery a další triky. Využívat můžete také střelné zbraně, které vyžadují pravidelné nákupy nábojů. V herním obchodě lze kromě zbraní dokupovat také vesty, tetování a bonusové balíčky.

Fightback 1

Fightback
Fightback

Walking Dead Season Two

Hru na motivy seriálu Živí mrtví jsme vám předváděli v našem pravidelném herním seriálu Pařba na víkend s číslem 160. Tato vynikající adventura sklízí jedno ocenění za druhým, čehož si je společnost Telltale Games samozřejmě vědoma, a proto vydala další díl této skvělé hry pro Android. The Walking Dead: Season Two je stejně jako první díl ke stažení zdarma. Bez placení si ovšem vyzkoušíte pouze první misi, zbylé 4 si pak budete muset dokoupit. I když vás už zombie hry přestaly bavit, této byste měli dát rozhodně šanci. Hra Walking Dead se totiž v žádném případě neřadí mezi bezhlavé zombie řežby. Naopak nabídne skvělý příběh a PC/konzolovou grafiku.

Walking Dead Season Two 1

The Walking Dead: Season Two
The Walking Dead: Season Two

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

 Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 172

Pařba na víkend - tipy na Android hry 172

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (13)