Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 171- Logická hra roku, nejlepší variace Tetrisu a Disco Zoo

Vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Jako první vás dnes čeká nejlepší variace světoznámé hry Tetris s názvem 99 Bricks Wizard Academy, poté si zahrajete neskutečně těžkou, ale přesto zábavnou a dech beroucí postřehovou hru Wave Wave. Ve třetí hře vás čeká adept na hru roku, logická novinka od studia Cartoon Network – Monsters Ate My Birthday Cake. Dále si postavíme Zoo se zvířátky od ovcí a klokanů, až po jednorožce a dinosaury v Disco Zoo. Na závěr si vychutnáme klasického zástupce z řad tower defense s perfektní grafikou, hru Defenders.

99 Bricks Wizard Academy

Myslíte, že stařičký Tetris již nedokáže ničím překvapit? Tak to se mýlíte, jelikož hra 99 Bricks Wizard Academy je jeho nejzábavnější variací. Úkolem zde nebude vyrušení řádků pro udržení co nejnižší výšky, ale právě naopak. Budete stavět nejvyšší věž a bránit vám v tom bude vítr, zlí čarodějové a hlavně vaše Tetris schopnosti. V roli malého čaroděje jste se totiž rozhodli zahanbit všechny ostatní a postavit tu nejlepší kouzelnickou věž. Při stavbě si budete pomáhat kouzly a sbírat peníze na různá vylepšení. Při stavění plníte za hvězdičky vždy tři úkoly, jako jsou postavit určitou výšku, použít určitý počet bloků, nebo odolat nepřátelským akcím. Za splněné úkoly se dostanete k novým druhům věží a kouzlům. 99 Bricks je velkým a zábavným překvapením, které stáhnete na Google Play zdarma! Proto neváhejte a minimálně vyzkoušejte.

99 bricks android hry 99 bricks wizard academy 99 bricks

99 Bricks Wizard Academy
99 Bricks Wizard Academy
Developer: WeirdBeard
Price: Free+

Wave Wave

Jedna z nejlepších her žánru „impossible game“, avšak nebudeme přeskakovat překážky kostkou, ale proplétat se s černou čárou v neskutečně rychlém a hektickém prostředí. Aby to nebylo příliš jednoduché, dráha, po které se pohybujete, se natahuje, smršťuje, mění tvary a otáčí se. Hra nabídne 5 módů, 6 obtížnosti, 25 kol a hru pro více hráčů na jednom zařízení. Wave Wave je neskutečně těžká hra a i přes neustálé neúspěchy si nedáte pokoj a strávíte u ní celé hodiny. Wave Wave momentálně seženete na Google Play za 37 korun ve slevě.

wave wave multiplayer wave wave

Wave Wave Legacy
Wave Wave Legacy
Price: CZK 59.99

Monsters Ate My Birthday Cake

Další adept na hru roku. Tentokrát se vydáme na cestu za ukradeným narozeninovým dortem. V logické hře Monsters Ate My Birthday Cake budeme ovládat skupinku příšer snažících se pomoci malému okradenému chlapci. Každá příšerka má své unikátní schopnosti, které bude třeba kombinovat pro dokončení každého kola. V cestě vám bude kromě hádanek stát i spousta zlých příšer, které bude potřeba přechytračit. Ovládání hry je jednoduché a intuitivní. Dále hra nabídne příjemnou grafiku, propracovaný příběh a skvělou hratelnost. Autoři z Cartoon Network si uvědomují, jakou skvělou práci odvedli, a tak si také hru ocenili na 100 korun. Peněz ale litovat nebudete.

mambc monsters ate

Monsters Ate My Birthday Cake
Monsters Ate My Birthday Cake

Disco Zoo

V Disco Zoo dostanete příležitost vybudovat si vlastní Zoo, ale ne jen tak ledajakou – čekají na vás zvířátka od klasických prasátek a lvů až po jednorožce a dinosaury. Všechna tato zvířátka získáte jejich zachraňováním na cestách ve formě jakéhosi zjednodušeného pexesa. Zvířátka v Zoo vám poté generují zisk, za který si můžete dovolit větší a náročnější výpravy pro ještě unikátnější kousky. Hra má pěknou grafiku a dokáže zabavit velmi oddechovým způsobem. Disco Zoo stáhnete na Google Play zdarma.

disco zoo zvířátka disco zoo disco zooo

Disco Zoo
Disco Zoo
Developer: NimbleBit LLC
Price: Free+

Defenders

Zajímavý tower defense, který nabídne skvělou grafiku a pokud vlastníte nějaké Tegra zařízení, budete se těšit ještě lepšímu grafickému zpracování. Ve hře se klasicky budeme bránit vlnám nepřátel obrovských počtů. Za vyhraná kola získáváte nové věže a schopnosti v podobě herních karet. Do dalších misí si poté můžete vzít pouze určitý počet, a tak je třeba plánovat, jaké věže a kouzla postavíte proti protivníkovi. Defenders nabídnou 26 věží s až 25 vylepšeními a 13 destruktivních kouzel. Útočit na vás bude 36 typů protivníků a obří bossové s unikátními schopnostmi. Defenders stáhnete na Google Play zdarma s in-app nákupy.

defenders android hry defenders

Defenders: TD Origins
Defenders: TD Origins
Developer: Nival
Price: Free+

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

 

Komentáře

LukeCZ

LukeCZ

4.7.2014 8:07

Hmm, dnes nic pro mne, ale dovoluji si upozornit, že třeba už minimálně týden je venku Walking Death druhá série zatím se třemi epizodami, což je to nejlepší, co jsem kdy na mobilu hrál (hraju zásadně na PC a tuhle pecku jsem omylem na PC vynechal).

Trip

Trip 0

z aplikace
4.7.2014 8:09

Tohle se nedá ani komentovat :-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

4.7.2014 8:11

LukeCZ:
Walking Death, díky za tip na hru, mrkneme na to.

Trip:
Co konkrétně?

Zomboy

Zomboy

z aplikace
4.7.2014 8:36

Ta zoo je hodně dobrá. Tolik dobrejch hodnocení na G Play sem dlouho neviděl.

LukeCZ

LukeCZ

4.7.2014 8:46

Petr Mišák:
Omlouvám se, překlep: Walking Dead. Ještě dodávám, že je to pouze pro ty, co vládnou angličtinou, je to adventura s pár akčnějšími pasážemi. Také doporučuji začít první sérií, jinak nebudete tušit, vo co vlastně gou :-D

Gwaihir

z aplikace
4.7.2014 8:52

Jak se liší Defenders z Pařby 171 a 168?

Tilko

Tilko

4.7.2014 9:02

Řekl bych že nijak :) to je ale blbá zkouška pozornosti :) že by i svět androida pohltila okurková sezona? :-)

myshaq

myshaq

4.7.2014 9:11

Walking DEATH? Pánové zkuste si to po sobě občas přečíst :-)

marcel

marcel

4.7.2014 10:02

Jako je fakt, že dát stejný hry do pařby, je trošku vtipný :D

LukeCZ

LukeCZ

4.7.2014 10:23

myshaq:
Už jsem psal o tři příspěvky výše: Omlouvám se za překlep – Walking DEAD. Sorry.

Lucpes

Lucpes

4.7.2014 15:19

Disco Zoo jsem měla nainstalovanou už před Pařbou. Hra je to vážně dobrá a vydrží docela dlouho =)
Malý tip: když 9x zmáčknete žlutý autobus, který je na parkovišti úplně vlevo, rozjede se vám minihra – Funky bus (varianta Flappy bird).

Zomboy

Zomboy

z aplikace
4.7.2014 16:54

Díky za tip na minihru :)

SpeedEX505

SpeedEX505 0

4.7.2014 21:54

Kde berete inspiraci? Popř. jaké portály se seriozně zabývají hodnocením her a recenzemi?

pruďas

pruďas

4.7.2014 22:07

Rekl bych ze inspiraci cerpaji primo z GP, protoze 99,9% her, ktere jsou v parbe byvaji vetsinou v kategorii nejlepsi novinky zdarma, nejlepsi placene novinky

Lucpes

Lucpes

z aplikace
5.7.2014 8:28

SpeedEX505: Já bych tipla že se sem tam nechají inspirovat androidpolice.com. Často se jejich novinky shodují s pařbou. Ale takových stránek je samozřejmě víc..sami v téhle pařbě i nějaké vyjmenovávali hned u první hry.

Bismarck

Bismarck

6.7.2014 7:38

A co třeba tak super hra Transformers age of extincition ?

Riccardo

Riccardo 0

10.7.2014 22:06

defenders pecka hra, ti co tu píšou jak se liší defenders z předchozího článku se neliší, jen někteří lidé např. já, nesledovali min díl pařby, a proto to není na škodu to tady dát znova :)

Tekky

Tekky

18.7.2014 11:56

99 Bricks Wizard Academy není pro 2.3.5 upřímně řečeno, nevím proč, ale ukazuje mi to, že to není pro moje zařízení…

RSS (komentáře k článku)