Pařba na víkend – tipy na Android hry 142 – Assassins, hopsačka a mlátička

parba 141 featured

V dnešním díle vás jako první čeká logická plošinovka s ručně kreslenou grafikou Dokuro. Následuje nejnovější počin vývojářů z Crescent Moon Games, akční mlátička Clash of Puppets. Třetím tipem je jedna z nejpovedenějších a nejnápaditějších her poslední doby, atmosférická adventura Badland. V předposlední hře Knightmare Tower budete zachraňovat princezny a přitom likvidovat stovky příšer. Na závěr vás čeká skvělá námořní hra Assassins’s Creed Pirates od Ubisoftu.

Dokuro

Je skvělá plošinovka, která prověří vaše logické uvažování. Hlavní hrdina této hry, bezejmenný kostlivec, se jednoho dne rozhodne, že vysvobodí princeznu ze spárů svého šéfa – samotného ďábla. Otevřením princeznina vězení však cesta teprve začíná. Abyste princeznu dovedli v klidu do bezpečí, musíte nejprve vyřešit různé logické hádanky a současně přitom zajistit, aby se princezně nezkřivil ani vlásek. Váš kostlivec není žádný strašpytel, dokáže se chopit meče a odrážet tak útoky nepřátel. Dokuro se postupem hraní obohacuje o nové prvky, které můžete libovolně používat. Jedním z nich je např. proměna vašeho kostlivce v prince, který po kratší časový interval dokáže princeznu přenést přes nebezpečné překážky.

dokuro 1 dokuro 2

Clash of Puppet

Je povedená Hack and Slash hra od známého studia Chillingo. Hlavním hrdinou této hry je sympaťák Charlie, který jednoho krásného večera zavítá do venkovního kina. Po dlouhém cestování na něj padne únava a v průběhu filmu to „zalomí“. Vzápětí se ocitá ve svém vlastním, hororovém snu, ve kterém musí čelit svým nočním můrám. Ve hře budete skákat přes překážky, sbírat předměty k otevření dalších lokací a hlavně likvidovat nejrůznější příšery včetně bossů. Clash of Puppet nabídne parádně zpracovanou grafiku, jednoduché ovládání a hlavně spoustu zábavy.

clash of puppets 1 clash of puppets 2

Clash of Puppets hack n slash
Clash of Puppets hack n slash

Badland

Jedná se o naprosto skvělou atmosférickou adventuru využívající fyziku. Budete hrát za létající příšerku, kterou ovládáte pouhým tapáním na displej. V každém levelu se musíte dostat do konečného tunelu a to v co nejhojnějším počtu. Po cestě k cíli budete sbírat power-upy s různými účinky. Některé vás zvětší/zmenší, jiné zase naklonují. Najdou se zde i různé logicko-fyzikální hádanky. Autoři hry nezapomněli ani na multiplayer. Ten si můžete zahrát na jednom telefonu v maximálním počtu 4 hráčů. Hra má výborné audiovizuální zpracování, což přispívá ke skvělé atmosféře. Bezesporu se jedná o jednu z nejvydařenějších her poslední doby.

badland 1 badland 2

BADLAND
BADLAND

Knightmare Tower

Než vám vůbec tuto hru doporučíme, musíme vás upozornit, že se jedná o silnou návykovku. Opět zde budete v roli rytíře zachraňovat princeznu (tentokrát ale nepůjde o záchranu pouze jedné princezny, ale hned několika). Tím hlavním principem hry ovšem zůstává získání co nejvyššího skóre, čehož docílíte zabíjením příšer, sbíráním bonusů a odkrýváním dalších pater. Likvidace každého protivníka vás vymrští o nějaký ten kousek výš. Čím vyšší patro navštívíte, tím větší odměny posléze získáte. Hra má naprosto skvělý nápad a rozhodně se u ní budete bavit.

knightmare tower 1 knightmare tower 2

Knightmare Tower
Knightmare Tower

Assassins’s Creed Pirates

Staňte se nejobávanějším pirátem Karibiku v dlouho očekáváné námořní hře od samotného Ubisoftu. Budete hrát za Alonza Bastillu, mladého piráta, který shodou okolností získá svoji vysněnou loď. S tou se poté vydá napříč oceánem hledat bájný poklad. Assassins’s Creed Pirates není pouze o námořních bitvách, ale také o upgradu vaší lodě a najímání dalších členů posádky.  Hra nabídne naprosto úžasné grafické zpracování, propracované souboje a mnoho dalších skvělých prvků. Možná vás překvapí poněkud vyšší cenovka hry (122 Kč), ale v tomto případě vzhledem ke kvalitě hry je tato cena na místě.

 Assassins’s Creed Pirates 1 Assassins’s Creed Pirates 2

Assassin's Creed Pirates
Assassin's Creed Pirates

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
raging

Pařba na víkend – tipy na Android hry

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
4 min. uložit na později

Komentáře (14)