Pařba na víkend – tipy na Android hry 141- Doctor Who?, hrdinové z DC Comic, běhačky a umělecká adventura

injustice final main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend.  Dnes vás jako první čekají souboje hrdinů a padouchů ve skvělé mlátičce Injustice: Gods Among Us, poté si zahrajete slušně zpracovanou arkádovou běhačku od studia Chillingo Rock Runners. Ve třetí hře objevíte hru nominovanou na nejlepší mobilní hru hned na dvou herních festivalech, adventuru The Rivers of Alice. Předposlední hra nabídne „endless runner“ v podání Sonica a jeho přátel ve hře Sonic Dash a na závěr nás čeká lahůdka pro fanoušky seriálu Doctor Who, který přichází v logické hře Doctor Who: Legacy.

Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us je tradiční bojová konzolová hra ze světa DC Comic, ve které se mlátí na kaši jak hrdinové, tak padouši. Androidí verze vás vtáhne do stejného světa s téměř srovnatelnou grafikou a parádně vymodelovanými hrdiny. Z klasické bojovky se ale stala částečně karetní hra, ve které si to rozdají tři vámi trénovaní hrdinové proti dalším třem oponentům. Soubojový systém je oproti konzolové verzi rozdílný a hra je upravená pro dotekové displeje. I tak se ale jedná o jednu z nejlepších bojovek na androidu, ve které si zahrajete za známé hrdiny a padouchy, jako jsou Batman, Bane, Flash, Arrow, Green Lantern, Lex Luthor a samozřejmě i Superman. Své hrdiny si vylepšujete a za herní peníze dokupujete schopnosti. Hra je na Google Play zdarma a po několika hodinách hraní stále není třeba využívat dostupné mikrotransakce, což velmi chválíme, pokud samozřejmě nechcete hrát za Supermana či Batmana hned od začátku.

injustice gods among us

Injustice: Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us

The Rivers of Alice

Tato hra byla nominovaná jako nejlepší hra pro mobilní zařízení hned na dvou herních festivalech a to Fun & Serious Game Festival a hòPLAY13 Independent Game Festival. The Rivers of Alice je graficky nádherně zpracovaná adventura, která vás vezme přes svět plný hádanek a charismatických postav. Pokaždé, když malá dívka Alice upadne do spánku, navštíví svět plný fantazie a vy jí musíte pomoci čelit nástrahám, jako jsou lenivost, závist či lež. Hudbu ke hře zpracovala indie-rocková skupina Versta Morla a grafika je vytvořená pomocí akvarelů, inkoustu a grafitu. Pokud tedy hledáte něco nového, tak neváhejte a stáhněte si The Rivers of Alice na Google Play za 116 korun.

alice

9Sjxuxq Zsoz1zU9L85pIe4tujpsrOtqEg9EkQgYHzqFGSkCDa0GKgVhdz6BCZa3lA=w300
The Rivers of Alice
Delirium Studios Evolution S.L.
Verze 1.40
Velikost 168 MB
2.2+

+A2NsFUSrDCzbAAAAAElFTkSuQmCC
116,00 Kč

Sonic Dash

Sonic patří k jedné z mála postav, která se opravdu hodí na pořádný „runner“ a tak zde máme Sonic Dash. Se Sonicem zde budete probíhat velký 3D svět plný překážek, nepřátel a dokonce soubojů s bossy. Kromě Sonica můžete hrát také za další členy jeho party. Dostupní jsou Tails, Shadow, Blaze, Amy a Knuckles. Se Sonicem budete klasicky skákat, kotoulem rozrážet překážky a sbírat spousty bonusů, které vám pomohou doběhnout dále. Sonic Dash seženete na Google Play zdarma.

sonic dash

hdFpgYGfi56srTd3XgqjTosbrdbVHLt6pe
Sonic Dash
SEGA of America
Verze 1.8.0
Velikost 42 MB
2.3.3+

6+Rsco1tQszUaHQAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Doctor Who: Legacy

Velmi povedená logická hra s tématem Doctora Who. Pro fanoušky seriálu se jedná o velmi zábavné hraní, ve kterém se utkáte s nepřáteli ze všech sérií. Princip hry je trošku rozdílný, než z klasických her ve stylu spoj tři a více pro zmizení. Tentokrát můžete kuličky spojovat přes celou herní plochu, ale při pohybu posunujete i okolními kuličkami, díky čemu musíte u hry přemýšlet trošku více a plánovat dopředu. Za spojené kuličky získáte body k útoku na nepřátele. Proti vám se postaví dálekové, kyber lidé, plačící andělé a další. Po boku doktora budou jako vždy jeho společníci. Každý ze společníků má svou barvu kuličky a spojením jeho barev získá daná postava body k útoku. Každá postava je slabá či silná vůči konkrétním nepřátelům. Kromě spojování kuliček můžete zaútočit i pomocí speciálních schopností postav, které se v průběhu hry nabíjí. Hra má rozhodně co nabídnout i hráčům, kteří se s doktorem Who ještě nesetkali, ale naplno si hru vychutnáte, jako fanoušci nejdéle vysílaného a velmi charismatického seriálu.

doctor who legacy

Doctor Who: Legacy
Tiny Rebel Games
Verze 1.0.1
Velikost 79 MB
4.0+

C1s4VqGV4NmeAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 141- Doctor Who? a hrdinové z DC Comic

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 141- Doctor Who? a hrdinové z DC Comic

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)