Pařba na víkend – tipy na Android hry 139 – Riddick, prvotřídní závody, plošinovky a souboje s mimozemšťany

riddick final main

V dnešní Pařbě na víkend vás jako první čeká pokračování unikátní tower offense hry Anomaly 2, poté si zajezdíte s GT Racing 2: The Real Car Exp, což je novinka od Gameloftu s nejbohatším výběrem aut na Androidu. Ve třetí hře si vyzkoušíte jaké to je být zabijákem a vidět ve tmě na vlastní kůži s Riddick: The Mec Files. Předposlední hra vás vtáhne do temného a nebezpečného světa v pokračování hry roku Naught 2 a na závěr si oddechneme u logické plošinovky Mini Ini Mo.

Anomaly 2

Pokračování unikátní tower offense hry je na Google Play. Vžijeme se do role lidí putujících po světě ovládaném mimozemšťany s nadějí na využití nové zbraně pro změnu průběhu války. S vaším povozem ozbrojených jednotek se vydáte po zmrzlé tundře, do boje s mimozemskými roboty. Stejně jako u předchozího dílu zde budeme pomocí šipek určovat tu nejlepší možnou trasu, kterou se následně vydáme. Ve většině misí máme za úkol dojet z bodu A do bodu B. Někdy však musíme zlikvidovat konkrétní nepřátele v určité zóně apod. Stejně jako v předchozích dílech je třeba pro úspěch mise využívat všech dostupných prostředků jako chránit jednotky štíty, léčit je, strategicky plánovat cestu a nabíjet útoky svých vozů. Příběhové animace hry jsou naprosto perfektní, stejně jako grafika, která patří mezi ty nejlepší. Anomaly 2 si můžete stáhnout na Google Play za 103 korun. Kompletní recenzi této hry naleznete zde.

anomaly 2 winter

Anomaly 2
11 bit studios
Verze Liší se dle zařízení
Velikost Liší se dle zařízení
2.2+


103,00 Kč

GT Racing 2: The Real Car Exp

Gameloft vydal pokračování povedené závodní hry GT Racing. V druhém díle se setkáme s ještě reálnějšími závody, které přináší tvrdou konkurenci pro populární Real Racing 3. GT Racing 2 nabídne nejbohatší výběr aut na mobilních zařízeních a to celých 67 aut od více než 30 značek. Ty si můžete vyzkoušet na 13 tratích po celém světě. Závodit budete za každého počasí, ve kde i v noci v parádním grafickém provedení. Hrát můžete sólo kampaň, nebo multiplayer proti přátelům či hráčům z celého světa. GT Racing 2 je velmi kvalitně zpracovaný a hratelnost je na vysoké úrovni, bohužel Gameloft šel stejnou cestou jako vývojáři Real Racingu a tak si hru můžete stáhnout na Google Play zdarma s hromadami miktrotransakcí.

gt racing 2 real experience

GT Racing 2: The Real Car Exp
Gameloft
Verze 1.0.2
Velikost 978 MB
2.3+


Zdarma

Riddick: The Merc Files

V kinech jste nedávno mohli vidět film Riddick s Vinem Dieslem a nyní máte možnost vyzkoušet si být zabijákem a vidět ve tmě na vlastní kůži. V roli Riddicka budete v každém kole řešit jednu ze tří úloh a to: zabití určitého protivníka, odcizení předmětu či útěk. Pomáhat vám v tom budou stíny a temná zákoutí, ve kterých se můžete schovávat, aniž by vás stráže viděly, poté je můžete potichu zezadu usmrtit a odtáhnout jejich mrtvolu pryč, aby ostatní nespustili alarm. Také si můžete vzít od zpacifikovaného protivníka zbraň a jít na věci přímo. Riddick: The Merc Files je příjemným zpestřením, které bohužel místy působí jednoduše a nedodělaně, proto nám cenovka s téměř 68 korunami přijde trošku vysoká.

riddick chronicles

Riddick: The Merc Files
Gaming Corps
Verze 1.1.0
Velikost 351 MB
4.0+


67,87 Kč

Naught 2

Předchozí díl této hry patřil mezi 12 nejlepších her minulého roku a Naught 2 nabízí stejně povedenou zábavu. Opět zde budeme měnit gravitaci pomocí naklánění zařízení či klikáním na virtuální tlačítka a tím se s naším hrdinou vyhýbat všem nástrahám. To vše je zabaleno do atraktivního grafického kabátku, který vzbuzuje pocit temného, nebezpečného světa. Naught 2 nabídne 30 kvalitně zpracovaných kol, 3 bonusová kola, velké nepřátele a trial mód. Vývojáři slibují, že v dalších aktualizacích přibude celá další kapitola obsahující nová kola, nepřátele, schopnosti a tajemství. Naught 2 seženete na Google Play za 46 korun.

naught 2 environtment

Naught 2
Blue Shadow Games S.L.
Verze 1.0.0
Velikost 45 MB
3.2+


46,20 Kč

Mini Ini Mo

Velmi povedená plošinovka, ve které budeme hrát za tři charaktery Mini, Ini a Mo. Každý z nich má svou speciální schopnost, díky kterým je můžete provést přes nástrahy na jejich cestě. Hra nabízí pěkný kreslený příběh a graficky slušně zpracovaných 21 kol s více než 45 propracovanými hádankami. Pro vyřešení logických situací musíte vždy správně zkombinovat schopnosti všech tří malých hrdinů. Tuto roztomile oddechovou hru seženete na Google Play za zhruba 4O korun.

mini ini mo

Mini Ini Mo
Gilp Studio
Verze 1.0.12
Velikost 31 MB
4.0+


40,13 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 139

Pařba na víkend - tipy na Android hry 139

 

android-roku-2013

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)