Pařba na víkend – tipy na Android hry 112

blitz brigade featured

V dnešní pařbě vás nejprve čeká akční bojovka Punch Quest, ve které budete mlátit vše, co vám přijde pod ruce. Další hrou je nabušená akční FPS (střílečka z první osoby) Blitz Brigade od studia Gameloft. Následuje známá závodní hra s brutálními prvky, která svého času patřila mezi ty nejdiskutovanější hry na světě. Samozřejmě se jedná o Carmageddon. V další hře zvané Extreme Demolition si vyzkoušíte obdobu Demolition Derby, kde do sebe vzájemně najíždějí auta a snaží se navzájem zlikvidovat. V poslední hře Daddy was a Thief bude vaším úkolem utéct polici a dosáhnout nejvyššího možného levelu.

Punch Quest

Je arkádová bojová hra od studia NoodleCake Studios. Grafika se sice nese v retro stylu, to však nemůže ohrozit hratelnost samotné hry, která je silně návyková. Punch Quest se ovládá dotýkáním se levé a pravé strany displeje, kdy buďto provádíme základní úder, či skáčeme. Úkolem je dostat se co nejdále a zlikvidovat tak co nejvíce nepřátel. Po cestě potkáte kostry, orky, duchy a další příšery a všem jim máte možnost dát pořádně přes frňák. Jedná se o jednu z her, která svou jednoduchou hratelností dokáže zabavit i na delší dobu a to se cení.

punch 2

Blitz Brigade

Docela dávno se této akční FPS dočkali vlastníci zařízení s iOS a Androiďákům klasicky nezbylo nic jiného, než čekat. Konečně jsme se však dočkali a můžeme si tak zapařit tuto unikátní střílečku z první osoby, která je obdobou počítačových Battlefield Heroes (či Team Fotress 2). Co v této hře tedy můžeme dělat? Prakticky vše, co se nám zachce. Utkáte se s hráči po celém světě v několika herních módech a mapách. Budete moct využít dopravní prostředky, jako jsou tanky, vrtulníky, auta apod. Na výběr máte z několika povolání jako např. Soldier, Gunner, Sniper atd. Blitz Brigade má opravdu hezkou grafiku a přestřelky jsou vcelku zábavné a na mobilní poměry působí opravdu skvěle. Jelikož je hra zdarma, je zřejmé, že jednu z hlavních rolí zde budou hrát mikrotransakce. Hru však můžete vyzkoušet i bez nich, přece jen je zdarma a v tomto případě za vyzkoušení opravdu nic nedáte.

blitz1

Blitz Brigade - Online FPS
Blitz Brigade - Online FPS

Carmageddon

Je velmi kontroverzní závodní hra, jejíž hlavní náplní je likvidace protijezdců. Na každé kolo máte určitý časový interval, během kterého musíte buďto zneškodnit všechny ostatní auta, nebo dojet do cíle. Tyto 2 úkoly můžete samozřejmě kombinovat. Kromě toho, že narážíte do ostatních aut, můžete také přejíždět chodce. Zní to sice podivně, ale je to opravdu tak. V mnoha zemích byl Carmageddon kvůli této skutečnosti zakázán. Za nárazy do aut a přejetí lidí získáváte čas (který je v každém kole omezení) a kredity, za které si poté můžete vylepšit vaše auto, nebo ho opravit. Jedná se o klasiku, která nerezaví.

carma1

Carma Free
Carma Free

Extreme Demolition

Povedená hra na způsoby Demolition Derby. Jedná se tedy o obdobu Carmageddonu, ne však tak brutální. Úkolem zde tedy bude pouze rozmlátit auta vašich protivníků. Extreme Demolition disponuje slušným fyzikálním modelem a také vcelku věrně zobrazuje poškození vašeho auta (stejně tak jako aut protivníků). Hra je zdarma a jsou v ní miktrotransakce, za které si můžete vylepšovat vaše auto a to např. abyste vydrželi více nárazů, měli vyšší rychlost apod. Autor této hry slibuje, že se do měsíce dočkáme multiplayeru, jehož zpřístupnění bude stát 20 Kč. Jedná se o zábavnou hru a věřím, že s multiplayerem bude ještě lepší.

extreme1

Extreme Demolition
Extreme Demolition

Daddy was a Thief

Doposud poslušný tatínek sečtělé rodiny se rozhodne vykrást banku, protože dostane v práci padáka. Následně se snaží utéct policii a vaším úkolem je mu v tom pomoct. Hra se ovládá 2 gesty a to tažením prstu vzhůru pro skok, či dolů pro propadnutí do další úrovně. Čím níže se zvládnete dostat, tím lepší bude vaše skóre. Po cestě si musíte dát pozor na prolétající rakety, zmenšovací paprsky nebo samotné policisty. V této hře narazíte na mnoho bonusů a vychytávek, které dokážou vaše snažení dostat se co nejdále značně ulehčit. Jedná se o zábavnou hru a rozhodně stojí za vyzkoušení.

daddy1

Daddy Was A Thief
Daddy Was A Thief

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)