Pařba na víkend – tipy na Android hry 110

mr.aahh main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Dnes nás jako první čeká legenda závodních her RE-VOLT, poté si zahrajeme současný facebookový i mobilní hit, logickou hru Candy Crush Saga. Dále si zastřílíme z luku na epické bosse ve hře The Legend of Holy Archer. V předposlední hře se chopíme želé autíčka v povedené hře s perfektním fyzikálním modelem od studia Disney JellyCar 3 a na závěr tu máme jednoduchou, ale přesto velmi zábavnou hru Mr.AaHh!!.

RE-VOLT Classic

Legenda závodních her se vrací a to rovnou na naše Androidí miláčky. Kdo by neznal jednu z nejznámějších her minulosti, závody RC modelů RE-VOLT.  Hra nabídne prakticky stejný zážitek jako na PC. Hrát můžete několik módů, včetně oblíbeného Championship, kde si postupně otevíráte další levely. Na výběr máte ze 42 autíček na ovládání. RE-VOLT na Android se velmi dobře ovládá a to především díky povedenému a hlavně jednoduchému systému ovládání. I když se jedná o starší hru, stále má co nabídnout. Autoři hry do budoucna slibují další updaty této hry, takže se třeba dočkáme i multiplayeru.

re-volt classic

Jc21gzb4taDERsKywQ2PtfhXPWDM3ZQVmYOH7UM73EadT3AsKjvpcdbBYMjv30FppQ=w124
RE-VOLT Classic (Premium)
WeGo Interactive Co., LTD
Verze 1.0.3 (26. 4. 2013)
Velikost 114 MB
2.3+

8CYBNw03EoXfAAAAAASUVORK5CYII=
88,52 Kč

Candy Crush Saga

Tato hra je současným facebookovým i mobilním hitem, který jste mohli vidět i v nejnovějším klipu od autora PSY. My přiznáváme, že hitem je hra právem, jelikož jsme u ní sami proseděli hodiny. V této logické hře od studia King.com spojujeme minimálně 3 bonbónky tak aby zmizely. Každé kolo máme nějaký úkol, který musíme splnit pro postup dále. Nejčastěji se jedná o odstranění všeho želé či ovoce z obrazovky nebo nahrání určitého počtu bodů za omezený čas. Časem se hra ztěžuje a tak budete muset vymýšlet taktiky jak spojit více bonbónků najednou. Pokud spojíte 4, získáváte bonusový bonbónek, který dokáže vyrušit celou řadu, nebo prostor kolem sebe, pokud spojíte 5 bonbónků, vytvoří se vám ultimátní bonbónek, kterým při správném použití dokážete vyrušit celé hrací pole. Bonbónky můžete společně různé kombinovat a objevovat jejich schopnosti. Candy Crush Saga je na Google play zdarma s dostupnými mikrotransakcemi.

candy crush saga

yRUw11DbeZ XgJG
Candy Crush Saga
King.com
Verze Liší se dle zařízení (30. 4. 2013)
Velikost Liší se dle zařízení


Zdarma

The Legend of Holy Archer

Poměrně povedená hra, která sice nepatří k tomu nejlepšímu na Google play, ale určitě je něčím zajímavá. Úkolem je zde zlikvidovat v každém kole bosse pomocí kontrolovaných šípů vystřelených z luku. Cesta za zasáhnutím bosse bude mnohdy obtížná a často na ni budete muset prvně přijít. Princip je tedy jednoduchý, za lučištníka natáhneme luk a vystřelíme šíp, který následně kontrolujeme. S šípem můžeme za letu sbírat různé bonusy či trefit jakousi zlatonku schovanou na mapě, díky které vyřídíte bosse mnohem rychleji. Ve hře bude k mání spousta luků s rozdílnými atributy a schopnostmi. Graficky je hra na dobré úrovni, a pokud máte chuť vyzkoušet něco méně tradičního, tak si The of Holy Archer od japonského studia můžete stáhnout na Google play zdarma.

holy archer arrow

j91JMQFHyrmr5M7OOTWBIH58vyDlUmEb7YFKCfn4UZy1RdfAhqa7AP7gIAG3LbtZm1U=w124
The Legend of Holy Archer (EN)
SummerTimeStudio Co.,ltd
Verze 1.0.5 (1. 5. 2013)
Velikost 80 MB
2.2+

33jY9oBAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

JellyCar 3

Pamatujete si ještě doby, kdy jste kreslili v nudných hodinách ve škole různá autíčka a domečky na papír a představovali si s nimi různé hry? No, tak chlapci ze hry JellyCar 3 se sny staly skutečností a my si díky nim můžeme zahrát tuto velmi povedenou hru. V JellyCar 3 ovládáme kreslené želé autíčko, se kterým se snažíme každé kolo dostat do cíle. Tradiční úkol, avšak v netradičním želé prostředí. Hra od studia Disney má perfektně propracovaný fyzikální model jak samotného želé autíčka, které můžete různé zvětšovat, zmenšovat či vtěsnat do škvír menší než jeho samotná velikost, tak želé prostředí.  Ježdění s autíčkem je doplněno o spoustu zajímavých schopností, jako jsou létání s balónkem či lepivá kola pro jízdu po zdech. Veškerá aktivita na obrazovce je doplněna srandovními zvuky, které můžete dle libosti v nastavení měnit a přidávat. Za pouhých 20 korun se jedná o skutečně povedenou hru, kterou doporučujeme.

jelly car 3

qYAoUzKFY7ip6MIC6IJTmiONOkUbPgARVPnJdW21X6UfyI6gAVGgSJJ5XgVkVp5KXQ8=w124
JellyCar 3
Disney
Verze 1.1.0 (26. 4. 2013)
Velikost 33 MB
2.2+

vXzN7o6GiipuhR4AAAAAElFTkSuQmCC
19,50 Kč

Mr.AaHh!!

Je neskutečně návyková hra, kterou jste už někdy bezpochyby hráli ve flashovém provedení. Úkolem této hry nebude nic jiného, než nahrát co nejvyšší skóre pomocí co nejpreciznějších dopadů. Váš panák se mezi každou překážkou zhoupne a vaším úkolem je uvolnit lano v ten nejvhodnější moment. Čím blíže středu plochy dopadnete, tím lepší skóre můžete nahrát. Pokud se vám podaří dopadnout do samotného středu vícekrát po sobě, získáváte bonusové body. Rozhodně se jedná o jednu z nejnávykovějších her poslední doby. V jednoduchosti je síla a u této hry to platí dvojnásob.

justit

6yrQghbbXf4QzGZRkysmnLjSCCtlgUR6dGYzQVEN3Tg8vgmwBy5vU1wLFzJMVjwzyFw=w124
Mr.AahH!!
PONOS
Verze 1.0.0 (17. 4. 2013)
Velikost 4,7 MB
2.2+

dfq5vDOWCtjl0AAAAASUVORK5CYII=
19,99 Kč

ADaLghHbrUPPAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

 

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 110

Pařba na víkend - tipy na Android hry 110

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (51)