Pařba na víkend – tipy na Android hry 109

featured3

První hrou dnešní pařby je Diablovský klon Dungeon Hunter 4 od studia Gameloft. Následují závody vesmírných vznášedel ve hře Repulze. Další hra prověří vaši preciznost a citlivost, jedná se o hru Hazard Rush, která se snaží vyrovnat populární iOS hře Tilt to Live. Poté si potrápíte vaše mozkové závity v novém díle Cut the Rope: Time Travel. Na závěr vás čeká jedna odreagovačka v podobě skákačky Ninja Dashing.

Dungeon Hunter 4

Čekání se vyplatilo. Nejnovější přírůstek společnosti Gameloft, akční RPG Dungeron Hunter 4, je nyní na Google Play a to zdarma. V tomto případě však zdarma samozřejmě neznamená, že si hru stáhnete a dohrajete jí bez jediné investice až do konce. Když tedy pomineme mikrotransakční systém tak lze s jistotou říct, že se bezesporu jedná o nejlepší díl série Dungeon Hunter. Hra má parádní grafiku, na výběr máte ze 3 povolání a poté si už jen přidáváte skill pointy do vámi zvoleného stromu schopností. Bojový systém se dočkal výrazných změn, nyní je více dynamický a jeho animace vypadají skutečně dobře.

dungeon1

The app was not found in the store. :-(

Repulze

V této hře budeme závodit se vznášedly ve vesmírných kolech. Na výběr je z několika kampaní, kde každá obsahuje několik levelů. V každém z nich musíte plnit určité úkoly, abyste si tak otevřeli další kola. Vaše vznášedlo si můžete přebarvit a také vylepšit, nebo rovnou koupit nové. Vše stojí peníze, které získáváte ve hře, nebo si je můžete zakoupit přes mikrotransakce. Samotné závodění je velmi zábavné. Ovládání hry si můžete optimalizovat k obrazu svému a to jak citlivost, tak i typ (šipky, gyroskop, atd.). Repulze rozhodně stojí za vyzkoušení. Hra vás ale začne bavit až v okamžiku, kdy se jí naučíte pořádně hrát.

repulze1

Hazard Rush

Jedná se o napodobeninu velmi populární hry iOS, Tilt to Live. Pomocí pohybového senzoru budete ovládat svoji raketku, se kterou musíte uhýbat asteroidům. Po mapě se náhodně generují modré body, po jejichž sebrání dochází k explozi, což zneškodní okolní asteroidy. Úkolem je vydržet co nejdéle a nahrát tak co nejvyšší skóre. Hra je v základu zdarma, pokud si však chcete zahrát i další módy jako jsou endless a pacifism, musíte si malinko připlatit. Hazard Rush je graficky nenáročná, avšak velmi zábavná hra. Rozhodně neváhejte ji vyzkoušet.

hazard rush1

Hazard Rush
Hazard Rush

Cut The Rope: Time Travel

Další skvělý díl jedné z nejznámějších her pro mobilní telefony je na světě. V Cut The Rope: Time Travel se objevují nové mechanismy, díky kterých je hra ještě zábavnější, než tomu bylo doposud. Úkolem nebude nakrmit pouze jednu příšerku, ale rovnou 2. Při hraní této hry si uvědomíte, na jak skvělém fyzikálním enginu je postavena. Často se u výrobců her setkáváme s tím, že další díly série už nejsou tak zábavné, nebo jsou téměř stejné. U nového Cut The Rope tomu tak rozhodně není. Ať už jste tuto hru někdy hráli, nebo jste se jí zatím z neznámých důvodů vyhýbali, teď je ten správný čas si tuto pecku vyzkoušet.

cut the rope1

Cut the Rope: Time Travel
Cut the Rope: Time Travel

Ninja Dashing

Je velmi jednoduchá, ale svým způsobem zábavná hra. S mladičkým ninjou budeme skákat z překážky na překážku a snažit se plnit jednotlivá kola. Hra nabízí několik kampaní a jak už tomu tak u her bývá, jsou neustále obtížnější. Hlavním úkolem této hry je nevypadávat z mapy a udržet se na plochách, od kterých se následně odrážíte na další. V cestě vám budou stát i nepřátelští ninjové, které můžete zneškodnit tím, že na ně skočíte. Nejedná se o kdovíjakou herní pecku, ale zkuste si zahrát pár kol a uvidíte, že vás začne bavit. Je totiž hrozně návyková.

ninja 1

Ninja Dashing
Ninja Dashing

Mohlo by vás zajímat

Plants vs Zombies 3

První ochutnávka Plants vs Zombies 3

Zprávičky Filip Zatloukal Filip Zatloukal
2 min. uložit na později
nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (26)