Pařba na víkend – tipy na Android hry 179 – Zombies, hra od tvůrce Flappy Bird a další

hlavni hlavni

Jako první nás dnes čeká netradiční zombie hra s názvem Zombie Judgement Day. Následovat bude zábavná střílečka Swamp Attack, ve které budete bránit váš dům před útoky přicházejících nepřátel. Ve třetí hře se přesvědčíte o tom, že na velikosti záleží ve hře Size DOES Matter. Předposlední hra Swing Copters je nová návykovka od tvůrce Flappy Bird. Na závěr jsme pro vás vybrali atmosférickou adventuru Deep Under The Sky. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Zombie Judgement Day

Další zombie hra spatřila světlo světa. Naštěstí se nejedná o bezhlavou řežbu, jako tomu u Zombie her bývá zvykem, ale o něco relativně nového. V Zombie Judgement Day budete vystupovat v roli boha, který má za úkol ochraňovat 2 poslední přeživší na zemi. Ty musíte chránit přes vlnami útočících nemrtvých prostřednictvím sesílání nejrůznějších kouzel. Ta vytváříte s využitím šipek, jež se zobrazují na displeji. Postupem hraní vylepšujete nejen útoky vás (boha), ale také obou přeživších, kterým můžete dokupovat lepší zbraně. Z padlých zombies získáváte klíče, čímž můžete otevírat další kampaně. Jedná se o vcelku zábavnou gamesku.

  Zombie Judgement Day 1 android hry

Zombie Judgment Day!
Zombie Judgment Day!

Size DOES Matter

V této hudebně založené hře budeme prolétávat barevnými objekty s malou částicí, která dokáže měnit svoji podobu a umístění. Posouváním prstu na levé straně displeje měníte své umístění, posouváním na pravé straně zase vaši formu. Prolétávat musíte takovým způsobem, abyste přesně vešli do přilétajících překážek. Hraní doprovází skvělý soudtrack, který odemykáte společně s dalšími levely tím, že nahrajete požadované skóre. Když se vám prolétávání daří a nenarážíte při něm, začne se vám násobit skóre. Někdy jsou ovšem překážky téměř hned vedle sebe, a proto pro vás bude udržení vysokého násobiče nelehkým úkolem.

Size DOES Matter 1 android hry

Swamp Attack

Kdesi uprostřed bažiny má hlavní hrdina této hry svůj dům. Bohužel si nevybral zrovna ideální místo k bydlení, protože se to zde hemží různými nebezpečnými tvory. S vaším vidlákem budete odrážet útoky agresivních krokodýlů, včel, želv a dalších. Ve hře si můžete postupem hraní kupovat nové zbraně (vylepšovat stávající), power-upy v podobě dynamitů, zápalných lahví a další vychytávky. Střílíte tak, že jednoduše stiskne místo displeje, kam chcete vypálit. Swamp Attack je velmi zábavná hra. Jediné, co vám malinko pokazí herní zážitek, je freemium model, kvůli kterému např. budete muset čekat na dobití energie pro odehrání dalšího kola.

Swamp Attack 1

Swamp Attack
Swamp Attack

Swing Copters

Po fenomenálním úspěchu “hloupé” hry Flappy Bird přichází její následovník. Nese název Swing Copters a jedná se o úplně stejně „hloupou“ hru jako byl Flappy Bird. Kromě do strany tentokrát létáte nahoru a snažíte se vyhnout kladivům, které vás v případě doteku srazí dolů. Stejná grafika, stejné všechno. Sami jsme zvědavi, zda i Swing Copters může dosáhnout takového úspěchu jako předchůdce. Podle počtu stažení to zatím vypadá, že se Swing Compters ponese ve stejných šlépějích jako Flappy Bird. Ani bychom se nedivili, kdyby se Dong Nguyen po čase rozhodl hru stáhnout z Google Play.

Swing Copters 1

Swing Copters
Swing Copters

Deep Under The Sky

Jedná se o atmosférickou gamesku, v níž budete ovládat medúzu, se kterou budete proplouvat barvitým prostředím a obsazovat jednotlivé body. Hra se ovládá pouhým ťukáním na displej. Po vystřelení medúzy musíte vyčkat, než se otočí správným směrem a poté ji stisknutím displeje “odpálíte”. Když se vaše medúza nachází poblíž bodu, jenž musíte obsadit, musíte ji stisknutím displeje zneškodnit (výbuchem medúzy totiž dojde k uvolnění částí potřebných k obsazení jednotlivých bodů). Díky kvalitnímu soundtracku je vhodné tuto hru hrát se sluchátky.

deep under the sky 2

Deep Under the Sky
Deep Under the Sky

 

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 179

Pařba na víkend - tipy na Android hry 179

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)