Telefon OPPO Mirror 5s oficiálně: sázka na Android 5.1

oppo mirror 5s

O čínské společnosti Oppo jsme nějaký čas neslyšeli a skoro se zdálo, že se ukládá do ústraní. Číňané ale tento krok v plánu rozhodně nemají a možná trochu dříve, než bylo původně v plánu, oficiálně představují nový přístroj Oppo Mirror 5s. Ten se díky svému hardwaru zasadí do střední třídy, bohužel zatím neznáme cenovku ani datum uvedení do prodeje. Oppo Mirror 5s přichází s 5″ HD displejem, 64bitovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 se čtyřmi jádry, 2GB RAM pamětí a 16GB vnitřním úložištěm s možností doplnění o paměťovou kartu Micro SD. Chybět nebude ani 8MPx zadní fotoaparát, LTE (frekvence bohužel zatím neznáme) či baterie s kapacitou 2420 mAh. Hlavním lákadlem může být přítomnost systému ColorOS 2.1, který staví na Androidu 5.1.

oppo mirror 5s - 2

Jsme zvědaví, s jakou cenovkou se Oppo Mirror 5s představí, protože právě cena by mohl být parametr, kterým se novinka od záplavy podobně vybavených telefonů odliší.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)