“Oficiální” hodinky pro fanoušky Androidu

hodinky_an

Máte rádi Android? Patrně ano, když čtete Svět Androida … ;) Dobrá, další otázka: jste ochotni utrácet peníze za předměty spojené s tímto systémem? Odpovídáte-li opět kladně, čtěte dál!

Pokud jste zvyklí zjišťovat čas na klasických hodinkách, a nikoli na displeji telefonu, jak se v posledních letech stává zvykem, pak by vás mohla zaujmout nabídka v Google Store. V tomto oficiálním e-shopu s produkty Google totiž najdete novou položku – hodinky s… …ne, s vodotryskem ne, s něčím lepším… …s logy Androidu na číselníku! Černý číselník s bílými ručičkami a symboly zeleného robota – tak vypadá stylový doplněk, který nesmí chybět na ruce žádného “Android fanatika.” Vnější barva hodinek a řemínku může být bílá, nebo černá, přičemž v jedné sadě najdete obě varianty a můžete je dle libosti zaměňovat (volitelně můžete dokoupit též zelené provedení). Objednat lze verzi s větším, nebo menším ciferníkem (v době psaní této zprávičky ale byla ta větší vyprodaná).

Hodinky pro fanoušky Androidu

Z technických parametrů zmiňme vodotěsnost do 3 atmosfér, a to, že jako materiály byly použity nerezová ocel a polykarbonát.

Pokud se už už chystáte vrhnout do Google Store, pak vězte, že cena za jeden kus je 59,95 amerických dolarů (cca 1 150 Kč).

Zdroje: Android Phone Fans a Google Store.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)