Menu

Přijď si vyzkoušet Nvidia Shield Android TV na brněnskou Alza Android RoadShow

Mezi záplavou skvělých novinek budete na brněnské Alza Android RoadShow 2015 moci na vlastní oči vidět také nadupanou Nvidia Shield Android TV, která se zaměřuje především na hraní her ve vysoké kvalitě. Mezi další vlastnosti tohoto vynikajícího kousku hardwaru patří také široká škála podporovaných multimédií. Dopřát si s ní můžete například přehrávání 4K Ultra HD videa s 60 snímky za vteřinu.

shield-apps--800x558

 

O tom, že se jedná o nadupanou mašinku, nás mohou přesvědčit také hardwarové specifikace, neboť celé zařízení disponuje osmijádrovým procesorem s integrovanou grafickou kartou založenou na architektuře Maxwell. K dispozici je také flash paměť s kapacitou 16 GB, kterou je možno dále rozšiřovat pomocí microSD karet. Verze „pro“ potom nabízí 500 GB prostoru pro ukládání dat na HDD. Operační paměť se vyšplhala na 3 GB. Výjimkou není také podpora Wi-Fi a Bluetooth technologií. Připojení Nvidia Shield Android TV k televizi je velmi jednoduché a je umožněno díky výstupu pro kabel HDMI. Díky tomu si na této konzoli můžeme zahrát takové herní pecky jako je například Half-life 2 nebo Doom 3.

nvidia-shield-3-710x399

 

Pokud si vše chcete prohlédnout na vlastní oči, není nic jednoduššího než dorazit na Alza Anrdoid RoadShow 2015, která se koná již tuto sobotu 20. 6. v Brně. Nechat tuto pecku ujít by byla rozhodně škoda.

registracehome

 

 

Komentáře

walliňák

18.6.2015 23:31

nenechám si ji ujít (alespoň doufám) v Praze
off topic – Colin McRae Rally je v marketu za 32 kaček:)

dkdk

dkdk

z aplikace
19.6.2015 6:40

Já vím, že je to trochu od věci, ale má nvidia vydávat tento rok tablet nebo ne? Nenašel jsem žádné zmínky po té konferenci, kde se měl oznámit. A kdyžtak i datum vydání.

Pospa

Pospa

19.6.2015 11:56

Spis by me zajimalo, kdy bude konzole dostupna v CR. Zkouset si ju nepotrebuji, mam tablet a vim, ze tu konzoli proste chci :)

RSS (komentáře k článku)