Nové telefony od Sony na fotkách

images

Minulý týden unikl seznam připravovaných telefonů Sony. Některé z nich se nyní podařilo zachytit i na fotografiích.

Již před týdnem unikla fotka telefonu s kódovým označením Kumquat. Mobil by se měl prodávat pod jménem Xperia U a vzhledově se velmi blíží Xperii S, akorát bude mnohem menší (displej cca 3,5″). Pohánět jej bude dvou jádrový 1 GHz procesor a dále by se měl mít 5 Mpx fotoaparát a displej s rozlišením 854 x 480px. Pokud jdou informace z minulého týdne pravdivé, tak se cenovka bude pohybovat kolem 7 tisíc korun a dočkat bychom se měli v dubnu.

Sony-Ericsson-Kumquat-leak-550×467-540×4581

 

O dalším telefonu není kromě fotek skoro nic známo. Zatím nese jméno Nypon a objevit by se měl taktéž v dubnu za cenu kolem 10 tisíc Kč. Výbavou bude tedy určitě nad výše zmíněným telefonem.

nypon-540×397

Poslední z trojice se nám na fotkách moc neukázal a můžeme vidět jenom spodní část telefonu. Zatím se jmenuje Tapioca a půjde nejspíše o low-end za cenu kolem 4 tisíc. Výbava: 3.2″ HVGA displej, 800 MHz procesor, 512 MB RAM, 3,2 Mpx fotoaparát a 4 GB vnitřní paměti. Na trh by měl přijít v červenci.

Update: Na poslední fotce je model Xperia Ion, který se u nás prodávat nebude. Za upozornění díky čtenáři dfajl. Ostatní parametry modelu Tapioca platí.

tapioca-540×170

Oficiálního představení všech telefonů (a možná ještě nějakých dalších) od Sony se snad dočkáme již za měsíc na MWC.

Zdroj: androidcommunity (+ zde)

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)