Motorole unikly na internet 4 nové telefony. Co se chystá na rok 2018?

nove telefony moto

Včera večer se na internetu objevily informace o nových mobilech Motorola. Unikly celkem čtyři nové telefony Moto. A to řady X a G. Oficiálního odhalení těchto telefonů se pravděpodobně dočkáme za měsíc na veletrhu MWC.

Nové telefony Moto přichází s 18:9 displejem

Nejzajímavější z těchto telefonů je pravděpodobně Moto X5, který má výřez v displeji na senzory a duální selfie kameru podobně jako iPhone X nebo Essential Phone. Nikde také na fotografiích není k vidění čtečka otisků prstů. Může se tak jednat o další telefon, který bude mít čtečku otisků prstů v displeji, anebo se můžou vydat cestou Applu, kdy bude mít telefon odemykání pomocí obličeje.

Displej Moto X5 by měl být velký 5,9″ a rozlišení má mít 2160 x 1080 pixelů. Celkem bude mít telefon čtyři fotoaparáty a také funkci Moto Smart AI. Na další informace si musíme ještě chvíli počkat.

moto g6

Pak je tu řada Moto G6. Ta by měla obdržet nová záda, a to ze skla s 3D zaoblením. Podobně jako to má například Honor 9. O výkon tohoto levného telefonu se bude starat Snapdragon 450, displej má mít velikost 5,7″ a rozlišení 2160 x 1080 pixelů. K dispozici budou až 4GB RAM a 64 GB úložiště. Chybět nebude duální fotoaparát, který má mít 12 a 5 MPx. Baterie má mít kapacitu 3 000 mAh.

Větší model Plus obdrží displej o velikosti 5,93″ a stejné rozlišení. Větší model má také přijít s verzí, která má 6 GB RAM. Zvýší se také výkon, kdy se vymění Snapdragon 450 za Snapdragon 630. Baterie se zvýší na 3 200 mAh.

Moto-G6-Plus

Pak bude existovat ještě verze Moto G6 Play, která bude mít displej o velikosti 5,7″, ale jen HD rozlišení. Baterie by se měla navýšit na kapacitu 4 000 mAh. Cena modelu G6 se má pohybovat kolem částky 240 dolarů, v přepočtu s DPH tak zhruba 6 tisíc Kč. Plus model má stát 330 dolarů, v přepočtu 8 400 Kč. Na oficiální ceny u všech modelů si však musíme ještě chvíli počkat.

Jak se vám líbí nové telefony Moto?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek