Nové obrázky z HTC One 2 (M8) ukazují barevný BlinkFeed a tlačítka na displeji

htc_one_2_b_ico

Notoricky známý účet @evleaks přišel v noci na dnešek s dalším únikem, týkajícím se tentokrát připravovaného nástupce HTC One, který je zatím znám pod kódovým označením HTC M8.

Soudě dle prezentovaného obrázku hodlá tchajwanský výrobce viditelně “oživit” BlinkFeed. I v nové verzi budou hlavním grafickým prvkem dlaždice, nicméně celkový dojem bude ve srovnání s aktuálním pojetím díky použití zelené barvy méně ponurý.

Druhou viditelnou změnou jsou tlačítka na obrazovce, o kterých jsme psali v pondělí v aktualitě HTC One 2 (M8) bude mít softwarová tlačítka na displeji. Ta na obrázku skutečně vypadají stejně, jako v dříve uniklých materiálech. Lze předpokládat, že k tomuto provedení HTC sáhlo proto, aby i při větší velikosti displeje mohlo zachovat kompaktní rozměry zařízení.

Na snímku lze také vidět průhledný stavový řádek ve stylu Androidu 4.4 KitKat a dolní nabídku s pěticí ikon. Provedené změny nejlépe vyniknou, porovnáte-li je se stávajícím provedením – na obrázku vlevo je snímek z HTC One, vpravo z One 2.

BlinkFeed na současném HTC One BlinkFeed na současném HTC One

BlinkFeed na chystaném HTC One 2 BlinkFeed na chystaném HTC One 2

Dosavadní zprávy mluví o tom, že novinka bude designově velmi podobná současné generaci HTC One, ale nabídne lepší technické parametry. Jedním z hlavních vylepšení má být fotoaparát s výrazně lepším ostřením a kvalitou pořizovaných snímků.

Z dosud uniklých informací plyne, že druhá generace vlajkové lodi HTC bude mít o trochu větší displej – konkrétně s úhlopříčkou 5″ a rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Lze také předpokládat osazení lepším procesorem – pravděpodobně půjde o Qualcomm Snapdragon 800. HTC M8 se má údajně objevit na trhu koncem března.

Zdroje: Hi-Tech, @evleaks, Android Police, Android and Me, Android Headlines, Phandroid, Droid Life a AndroidSPIN.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)