Menu

Nokia Pulse na Android a iOS

Nokia Pulse je sociální síť tohoto finského výrobce mobilních telefonů, která je v současné době přístupná na systémech Symbian, Windows Phone a Meego, tedy na systémech prodávaných s přístroji Nokia. Vedoucí oddělení  vývoje sociálních a lokačních aplikací, Başak Özer, se v rozhovoru pro bostonský Business Journal nechal slyšet, že se tato sociální síť dostane i na platformu Android a iOS. Kromě existence mobilních aplikací je k dispozici ještě verze pro počítač přístupná z internetového prohlížeče.

A co taková aplikace dokáže? Jako podobné služby (Google Latitude, Google Plus, Facebook) můžete sdílet své zážitky s přáteli, přidávat snímky, videa, sdílet svou polohu nebo třeba pohovořit s přáteli na chatu. Zatím je Nokia Pulse ve fázi testování a uvidíme, zda-li se dokáže prosadit. Pomoci by ji mohla integrace s Nokia Maps.

Myslíte si, že taková služba dokáže v dnešní době někoho zaujmout?

zdroj: geeky-gadgets.com

 

Komentáře

Bass.Boi

Bass.Boi

19.2.2012 22:02

Nokia ju u vseho vzdycky posledni, a vzdycky fiasko!

Bass.Boi

Bass.Boi

19.2.2012 22:04

Nokia je u vseho dycky posledni, a dycky fiasko.

diviline

diviline

19.2.2012 22:07

K čemu to bude? Google+, Facebook, Twitter, teď se mezi ně cpe i Microsoft se Sockou, Socanou nebo Soklem, či jak se to jmenuje. Nevidím důvod, proč používat. =)

igi

igi

20.2.2012 0:17

Raz v jednom clanku o mobilnych telefonoch pisali, ze vo Finsku nevedia robit software. Software vedia robit v Silicon Valley. A je to zrejme pravda. toto je zbytocne mrhanie casu a penazi, myslim vyvoj takehoto niecoho.

anywh

anywh

20.2.2012 7:15

:-D :-D :-D :-D :-D

RSS (komentáře k článku)