Nokia Pulse na Android a iOS

nokia

Nokia Pulse je sociální síť tohoto finského výrobce mobilních telefonů, která je v současné době přístupná na systémech Symbian, Windows Phone a Meego, tedy na systémech prodávaných s přístroji Nokia. Vedoucí oddělení  vývoje sociálních a lokačních aplikací, Başak Özer, se v rozhovoru pro bostonský Business Journal nechal slyšet, že se tato sociální síť dostane i na platformu Android a iOS. Kromě existence mobilních aplikací je k dispozici ještě verze pro počítač přístupná z internetového prohlížeče.

Nokia-Pulse

A co taková aplikace dokáže? Jako podobné služby (Google Latitude, Google Plus, Facebook) můžete sdílet své zážitky s přáteli, přidávat snímky, videa, sdílet svou polohu nebo třeba pohovořit s přáteli na chatu. Zatím je Nokia Pulse ve fázi testování a uvidíme, zda-li se dokáže prosadit. Pomoci by ji mohla integrace s Nokia Maps.

Myslíte si, že taková služba dokáže v dnešní době někoho zaujmout?

zdroj: geeky-gadgets.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)