Need for Speed: Most Wanted 2012 dorazí i na Android

nfs_most_wanted

Kdo se kdy zajímal o závodní počítačové hry, nepochybně narazil i na sérii Need for Speed. Ta si za dlouhá léta vypracovala velmi silnou pozici mezi závodními sériemi a nyní čítá již více než 10 titulů. Fanoušci této série si jistě pamatují oblíbený díl Most Wanted, kde Vám kromě ostatních závodníků dělala vrásky také policie. V roce 2010 odkoupilo práva na tuto sérii studio Criterion, které si na letošní rok připravilo titul s název Most Wanted 2012. Tato závodní hra, která pokračuje ve vyšlapaných kolejích, by se měla objevit napříč všemi platformami a nebude chybět ani verze pro mobilní přístroje se systémem Android.

Need for Speed™ Most Wanted Announce Trailer — Official E3 2012

Need for Speed™ Most Wanted Announce Trailer -- Official E3 2012

Je pravděpodobné, že hra nedosáhne takových kvalit a ovladatelnosti jako v případě počítačové či konzolové verze, přesto se výrobci nechávají slyšet, že se máme na co těšit. Oficiální vydání je plánováno na 30. říjen 2012.

zdroj: myandroidchief.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

mnfs1

Need for Speed Most Wanted na Google Play

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
fd02cf2f2ab16b1c2d6ce54592376ac1

EA až s 40% slevou tento víkend

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
rfp

Google zve na Rock for People

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
2 min. uložit na později

Komentáře (5)