Navrhni tričko a vyhraj Samsung Galaxy S III: Vyhlášení

droids-300×272

Portál Svět Androida, Samsung Galaxy S III a androidí trička. Tyto tři pojmy dokonale spojovala naše exkluzivní soutěž, do které se zapojilo skoro 300 soutěžních návrhů a na tři výherce čekají špičkové telefony Samsung v čele s vlajkovým modelem Samsung Galaxy S III (v českých e-shopech: ). Soutěžní měsíc utekl jako voda a hlasovací palba utichla. Autor, který podle Vás vytvořil nejpovedenější návrh, si může chystat kapsu na nový přístroj.

Rozcestník

Soutez banner

Jak jsme soutěžili?

Na našem webu se 14. 5. 2012 objevil úvodní soutěžní článek, který nastartoval bitvu o nejlepší návrhy triček s androidí tématikou a do kterého se zapojilo skoro 300 soutěžících. O týden později jsme zveřejnili první návrhry a spustili hlasování. Každý, kdo chtěl vyslat své želízko v ohni do boje o supertelefon Samsung Galaxy S III, musel zaslat návrh androidího trička v křivkách, který navíc musel podléhat našim podmínkám. Každý hlasující musel projít registrační procedurou na našem webu, abychom zajistili spravedlivější hlasování. Poslední možnost hlasovat utichla ve čtvrtek 14. 6. 2012.

O co jsme soutěžili?

 

1. místo – Samsung Galaxy S III

 

1268643-img-samsung-galaxy-s-iii-3-v1

Vlajková loď společnosti Samsung, která byla představena tento měsíc v Londýně na akci Samsung Unpacked 2012. Tento přístroj zaujme především obřím 4,8″ HD displejem s technologií SuperAMOLED HD a čtyřjádrovým procesorem z rodiny Exynos, čímž se S III stává jedním z nejvýkonnějších a nejvybavenějších telefonů na světě. Ani systém nezůstal jen u základních funkcí Androidu a nově přibývá také například hlasové ovládání, rozpoznávání obličejů, funkce Best Photo, AllShare Cast a další. Více informací o přístroji naleznete zde. Srovnání aktuální ceny telefonu Samsung Galaxy S III v českých e-shopech:

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

2. místo – Samsung Galaxy S II

 

Samsung-galaxy-s-2-vs-iPhone-4-comparison-137×250 Legenda, která vstoupila na trh v únoru 2011 a zajistila si bezesporu titul nejúspěšnějšího androidího telefonu v historii. Se svým výkonem, vybavením a konstrukcí se “esdvojka” vrhla na mobilní trh, kde válcovala jednoho soupeře za druhým. 4,3″ SuperAMOLED HD Plus displej a výkonný dvoujádrový procesor Exynos umožnil přístroji zvládat nejnáročnější operace s velmi pohodlným ovládáním a skvělým podáním obrazu. Recenzi přístroje naleznete zde. Srovnání aktuální ceny telefonu Samsung Galaxy S II v českých e-shopech:
Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

3. místo – Samsung Galaxy Xcover

 

Samsung-Galaxy-Xcover Sportujete a bojíte se o svého androidího miláčka? Pracujete v nepříznivých podmínkách a potřebujete služby od vašeho telefonu? Samsung Galaxy Xcover je přesně pro vás. Velmi odolný telefon, který se nemusíte bát kdekoliv odložit a kdekoliv používat. Vydrží nápory nepříznivých podmínek v podobě vody a nečistot, pyšní se certifikací IP67. Pod touto takřka nerozbitnou konstrukcí se stále skrývají všechny vymoženosti moderního operačního systému Android, konkrétně ve verzi 2.3. Další informace o přístroji naleznete zde. Srovnání aktuální ceny telefonu Samsung Galaxy Xcover v českých e-shopech: .
Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Výsledky hlasování

Trojice nejlepších návrhů se skládá z triček DROIDs, TEAM WORKLove is everywhere. Tyto tři návrhy se bezpečně vzdálily dalším pronásledovatelům a jejich autoři budou po zásluze odměněni špičkovými telefony od společnosti Samsung.

1. místo – Droids (1283 hlasů)

droids_small

2. místo – TEAM WORK (1217 hlasů)

TEAM WORK_small

3. místo – Love is everywhere  (1129 hlasů)

Android-FiL_small

Výherci telefonů Samsung

Díky naší spolupráci se společností Samsung si výherci odnesou tři špičkové androidí smartphony. Vlajková loď Galaxy S III, legenda Galaxy S II a obrněný androidí přístroj Galaxy Xcover čekají na své nové majitele. A komu budou zahřívat kapsu?

1. cena Samsung Galaxy S III – Daniel Jahôdka

1268643-img-samsung-galaxy-s-iii-3-v1

2. cena Samsung Galaxy S II – Václav Němeček

Samsung-galaxy-s-2-vs-iPhone-4-comparison-137×250

3. cena Samsung Galaxy Xcover – Martin Čihák

Samsung-Galaxy-Xcover

Obrovská gratulace patří vítězům a naše poděkování také všem soutěžícím. Doufáme, že nás svojí návštěvností budete dále podporovat, abychom pro Vás mohli do budoucna připravit další podobně netradiční soutěž. Všechny připomínky a názory, které jste na nás v průběhu soutěže vyslali v komentářích, bereme nadmíru vážně a velice za ně děkujeme. Na základě Vašich podnětů se pokusíme do budoucna ještě více vylepšit naše soutěže.

Proměňte svou myšlenku do návrhu trička, připojte se k naší soutěži a díky SvětAndroida.cz a společnosti Samsung vyhrajte Samsung Galaxy S III!

samsung-logo

Mediálním partnerem soutěže je web o mobilních telefonech www.SmartMania.cz a největší české fórum o Androidu www.AndroidForum.cz.

Líbí se Vám některé z triček natolik, že byste se v něm nestyděli chodit? V případě, že takovýto zájem o jedno tričko projeví více jak 20 čtenářů, je možné se domluvit na jejich výrobě (zájemci pište do komentářů pod článkem).

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (44)