Nášup energie pro Galaxy Nexus

BACY38SSGNL-BK-4

Dnes tu máme několik tipů pro nejnovější Google telefon Samsung Galaxy Nexus. Komu nestačí kapacita originálního akumulátoru (u nás 1750 mAh, LTE verze 1850 mAh), má hned několik možností, jak si poradit.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Jednou z přímočarých variant je nahrazení akumulátorem s větší kapacitou. Sám Samsung takové řešení nabízí – kapacitu 2100 mAh můžete mít za 50 dolarů. Pokud se ale nechcete držet při zdi, je tu firma Seidio. Její 3800mAh akumulátor přijde na 70 dolarů, připravte se ale na to, že úměrně tomu naroste také potřebný prostor pro vyboulení zadního krytu. Ostatně podívejte se na tu hrůzu z profilu sami :)

Galaxy Nexus – vlevo 3800mAh Seidio, vpravo se standardním 1850mAh akumulátorem

Galaxy Nexus - vlevo 3800mAh Seidio, vpravo se standardním 1850mAh akumulátorem

Tento akumulátor nicméně není zatím kompatibilní s naší GSM verzí (výrobce zmiňuje jen LTE), navíc postrádá i NFC.

Další řešení nabízí americký operátor Verizon. Jedná se o náhradní akumulátor shodný s originálem, ke kterému je navíc k dispozici vtipně řešená nabíječka. Ta kromě dobíjení náhradního akumulátoru může posloužit i jako šikovný stojánek na stůl, do kterého si uživatel může svůj Nexus položit a pohodlně konzumovat obsah (takže zatímco se jeden akumulátor dobíjí, druhý v mobilu se ještě rychleji vybíjí. Také vám to úplně nedává smysl? ;)).

Galaxy Nexus – náhradní aku a nabíječka se stojánkem

Galaxy Nexus - náhradní aku a nabíječka se stojánkem


 

Zdroj: Gizmodo, AndroidCentral

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)