Lenovo představilo dva levné telefony z řady Moto E4

moto E4

Osud řady E nebyl zcela jasný poté, co Lenovo koupilo Motorolu. Před nějakým časem jsme mohli vidět několik uniknutých informací, nyní jsme se dočkali představení telefonů Moto E4 a E4 Plus.

Telefony Moto E4 a E4 Plus jsou hodně podobné

Na první pohled vypadají telefony velmi podobně. Menší model E4 má 5 palců velký displej a kapacitu baterie 2 800 mAh. Větší model Plus má pak 5,5“ velký displej a obrovskou baterii o kapacitě 5 000 mAh. O výkon se v telefonu stará procesor MediaTek MT6737. Paměť RAM je v obou telefonech stejná, a to 2GB RAM.

Co je také stejné je to, že rozlišení displeje je v obou případech 720p. Není to mnoho, ale obzvlášť ve větším modelu s 5 000 mAh baterií to bude dělat divy, kdy by mohl telefon vydržet na jedno nabití více jak polovinu pracovního týdne. Nechybí ani čtečka otisků prstů. U menšího modelu bude jen na některých trzích. Fotoaparát má u menšího telefonu 8 MPx, u většího pak 13 MPx.

Oba telefony přímo z krabice poběží na Androidu 7.1. Na několika trzích se telefony objeví již tento měsíc, a to za cenu 130 dolarů za menší model a 180 dolaru za větší. To je v přepočtu bez DPH 3 100 Kč, respektive 4 000 Kč.

Jak se vám líbí nové Moto telefony?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)