Moto 360: chytré hodinky snů se stávají skutečností

Moto360__Metal_RGB

Chytré hodinky jsou v poslední době velmi žhavým tématem na celém internetu. Již dlouho se v různých uniklých informacích objevuje jeden koncept hodinek, který se stal jakýmsi snem většiny uživatelů. Jedná se o napodobeninu klasických kruhových hodinek. Pokud se vám také líbí, tak pro vás máme dobrou zprávu. Váš sen se stal právě skutečností.

Moto360_Macro_alt1_with text

Hodinky Moto 360, jak již vypovídá samotný název, budou vyrobeny společností Motorola. Pohánět je bude systém Android Wear, který byl dnes oficiálně představen. Hodinky tak budou umět vše od základních funkcí – mapy, vyhledání trasy, emaily, Hangouts – až po pokročilé funkce, jako je měření vaší rychlosti, vzdálenosti, kroků a mnoho dalšího. Samozřejmostí přitom zůstávají funkce chytrých karet a hlasových příkazů Ok, Google. O samotném systému Android Wear se více dočtete ve článku zde.

Moto360_Leather_RGB

Výrobce také slíbil, že k výrobě hodinek budou použity pouze prémiové materiály. Lze tedy předpokládat, že budou kovové s kovovým či koženým řemínkem.

Moto 360_Map

Dostupnost je naplánována na léto roku 2014. Prodej má začít v USA a postupně se rozšířit i do dalších zemí.

Spekulace na závěr – Moto 360 i v ČR

Je velmi pravděpodobné, že budou nové hodinky dostupné i v České Republice. Motorola si u nás totiž zaregistrovala doménu moto360.cz, je tedy možné, že bude mít zájem o promo a prodej i u nás v ČR. Více se ale dozvíme později tento rok. Jedno je ale jisté – máme se na co těšit.

Moto 360 video

Moto 360: It’s Time

Moto 360: It's Time

Prostředí chytrých hodinek

Na oficiálním webu Androidu se objevilo několik obrázků, které simulují ovládání prostředí Android Wear. Na obrázcích níže se tak můžete podívat, jak půjdou Moto 360 ovládat.

pages_animated

 

O systému Android Wear se dočtete více v tomto článku.

Co říkáte na hodinky Moto 360?

Zdroj: Motorola

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)