TOPlist

Tyto běžecké Garmin hodinky dostaly novou verzi systému. Už jste aktualizovali?

garmin forerunner 965 aktualizace
  • Garmin uvolnil novou verzi softwaru pro oblíbené běžecké hodinky
  • Majitelé modelů Forerunner 965 a Forerunner 255 mohou přejít na verzi 18.26
  • Součástí jsou opravy chyb souvisejících se službou Connect IQ

Garmin se s aktualizacemi systému pro své chytré hodinky nehodlá zastavit ani na chvíli. Tentokrát se update s opravami chyb dostává na dva oblíbené běžecké modely, a to konkrétně Forerunner 965 a Forerunner 255. Výrobce, jak informoval v příspěvcích na oficiálním fóru, pro ně před nedávnem vydal veřejnou verzi 18.26.

Podle Garminu se možnost přejít na verzi 18.26 již naskytla všem majitelům zmíněných hodinek. Manuálně si lze update nainstalovat v systémové sekci nastavení, kde stačí otevřít záložku věnovanou systémovým aktualizacím a nechat si ověřit dostupnost nových verzí. Co se týče konkrétních změn, výrobce bohužel nešel příliš do detailů a zmiňuje pouze opravu potenciálního snížení výkonu aplikace Connect IQ při odpojení USB a dalších chyb, které s touto službou souvisí.

Chytré hodinky Garmin Forerunner 965 se na tuzemský trh dostaly v prvním čtvrtletí loňského roku a cílí především na náročnější běžce. Model Forerunner 255 pak datujeme do léta 2022 a cenou spadá do střední třídy, díky čemuž se stává pro většinu uživatelů dostupnějším. Loni byl nicméně vydán jeho nástupce Forerunner 265, který se může být v mnoha ohledech atraktivnější.

Jste spokojeni se softwarovou podporou svých Garmin zařízení?

Zdroje: Garmin (1, 2), Notebookcheck (1, 2)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)