Hodinky Garmin Forerunner 265 a 265S s AMOLED displeji přichází do ČR. Známe ceny

garmin forerunner 265 cz cena

Garmin právě představil trojici nových hodinek v čele s modelem Forerunner 965. Mimo to ale ukázal také střední třídu v podobě Forerunner 265 a Forerunner 265S, o kterých bude řeč v tomto článku.

Oba dva modely se chlubí AMOLED panely, rozdíl je pak ve velikosti. Zatímco Forerunner 265 přichází s tělem o průměru 46 mm a 1,3″ panelem s rozlišením 416 x 416 pixelů, menší Forerunner 265S disponují 42mm průměrem a 1,1″ displejem s rozlišením 360 x 360 pixelů. V obou případech je chrání ochranné sklíčko Gorilla Glass 3. Rozdíl se týká rovněž výdrže baterie. U většího modelu činí až 15 dní, u menšího o dva dny méně.

V obou případech můžeme počítat se službami jako Connect IQ Store a Garmin Pay a také 8GB úložištěm. Ze sledování zdravotních aktivit stojí za zmínku měření srdečního tepu, okysličení krve či sledování spánku. Sportovci určitě ocení měření VO2Max hodnoty i sledování výkonnosti. A cena? Ta je u obou modelů stejná a činí 11 990 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s hodinkami od Garminu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)