TOPlist

Garmin Forerunner 965 jsou hodinky pro náročné. Mají AMOLED panel a skvělou výdrž baterie

garmin forerunner 965 amoled displej

Kromě modelů Forerunner 265 a 265S představil Garmin také prémiový model Forerunner 965, který se chlubí hromadou funkcí a nově také AMOLED panelem, který nahradil starší MIP displej. Zákazníci Garminu si tedy budou moci užít displej s větším rozlišením i vyšším jasem. Výdrž baterie přitom zůstala furt slušná.

Garmin Forerunner 965 mají tělo o průměru 46 mm a disponují 1,4palcovým AMOLED displejem s rozlišením 454 x 454 pixelů. Nechybí funkce Always-On a na jedno nabití vydrží až 23 dní, což je poměrně slušná hodnota. Luneta je tvořena z titanu, zbytek je plastový.

Samozřejmě můžeme počítat se sledováním hromady zdravotních a sportovních aktivit, ať už je řeč o srdečním tepu, okysličení krve či spánku, nebo samozřejmě sledování hodnoty VO2Max, což ocení hlavně sportovci. Za zmínku stojí také GNSS, 32GB úložiště pro hudbu a mapy a samozřejmě podpora Garmin Pay skrz NFC. Česká cena byla stanovena na 15 990 Kč.

Garmin Forerunner 965 In-Depth Review // The AMOLED Forerunner is here! (And it’s good)

Garmin Forerunner 965 In-Depth Review // The AMOLED Forerunner is here! (And it’s good)

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s hodinkami od Garminu?

Zdroj: Garmin

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)