TOPlist

Samsung Galaxy Watch 7 mají být nejlepší volbou pro sledování zdraví! Překvapí i vítězstvím nad prsteny?

Samsung Galaxy Watch 7 měření zdraví ilustrace
  • Samsung připravuje novou generaci chytrých hodinek
  • Galaxy Watch 7 údajně zaskočí schopnostmi ve sledování zdraví
  • Prý budou v tomto aspektu nejlepším produktem na trhu 

Že Samsung připravuje další generaci svých populárních chytrých hodinek Galaxy Watch, už delší dobu není žádným tajemstvím. Nové informace o jednotlivých modelech se objevují prakticky na týdenní bázi a před nedávnem přišel se zajímavým tvrzením insider PandaFlashPro, který je zejména poslední měsíc velmi aktivní na sociální síti X. Ze svých zdrojů obdržel informaci, že Galaxy Watch7 budou zařízení s tím vůbec nejpřesnějším sledováním zdraví.

Hodinky od Samsungu si, co se monitorování životních funkcí týče, vedou dlouhodobě velmi dobře. Kupříkladu Galaxy Watch 6 Classic, které jsme testovali loni na podzim, opět přinesly možnost sledování širokého spektra metrik a ve srovnání s Galaxy Watch 5 Pro se výsledky zdály být zase o chlup přesnější. Přesto je ale dokázal v důvěryhodnosti dat překonat chytrý prsten, jmenovitě Oura Ring 2.

Samsung Galaxy Watch6 Classic menu

A právě tady se nabízí ona zásadní otázka: Budou Galaxy Watch 7 natolik dobré, že se jim povede zdolat i takto silnou konkurenci, nebo se velmi ambiciózní tvrzení insidera ve skutečnosti omezuje pouze na trh s chytrými hodinkami?

Samsung Galaxy Watch 6 pochopitelně dovedly měřit srdeční tep, hladinu stresu nebo okysličení krve, ale současně nabídly také zajímavější funkce, jako například EKG, monitorování krevního tlaku, sledování teploty pokožky či analýzu složení těla.

Letošní řada Galaxy Watch se má skládat nejen z hlavní dvojice modelů, ale také bude její součástí levnější kousek, jenž ponese označení Galaxy Watch FE nebo Galaxy Watch4 (2024).

Jak se na Samsung Galaxy Watch 7 těšíte vy?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)