TOPlist

Vybíjí se vaše Garmin hodinky podezřele rychle? Pak možná pomůže nová aktualizace

garmin instinct 2 aktualizace vybijeni baterie
  • Aktualizace mají cíl opravit chyby a přinést nové funkce, ale mnohdy nadělají škody
  • Majitelé Garmin hodinek si stěžovali na abnormálně rychlé vybíjení baterie
  • S chybou se má vypořádat nová beta verze, která už zamířila na všechny podporované modely

Slabá výdrž u chytrých hodinek dokáže pěkně vytočit a rozhořčení stoupá ještě víc stoupá tehdy, když je zapomenete dát na nabíječku před odchodem z domu. Pokud máte smartwatch s Wear OS, pravděpodobně jste si na nutnost dobíjet hodinky i několikrát v týdnu zvykli. U sportovních hodinek však může být náhlý propad výdrže po aktualizaci o dost nepříjemnější.

Že výrobce vydá update, který sice přinese řadu užitečných novinek, ale současně rozbije vlastnost nebo vychytávku, jež do té doby fungovala bez problémů, se stává docela běžně. Důležité je, aby si vývojáři chybu rychle uvědomili a záhy nato vydali opravu. Pokud jste se setkali se zhoršenou výdrží na svých chytrých hodinkách Garmin, možná vám pomůže nová beta aktualizace.

chytre hodinky baterie

Garmin ohlásil beta verzi 15.08 pro majitele hodinek Instinct 2, Instinct 2s, Instinct 2X a Instinct Crossover. Jedinou novinkou v seznamu změn je právě zavedení opravy chyby, která některým uživatelům způsobovala rapidní vybíjení baterie. S problémem se obvykle začali potýkat po nainstalování verze 15.06.

garmin beta 15.08

V příspěvku na oficiálním fóru Garmin informoval o rozšíření aktualizace na 100 % modelů, pro které je určena. Update je popřípadě možné vyvolat prostřednictvím nástroje Garmin Express.

Měly vaše Garmin hodinky podobný problém?

Zdroje: Oficiální fórum, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)