TOPlist

Tyto levnější Garmin hodinky dostávají aktualizaci s opravami chyb. Už jste si ji stáhli?

Garmin vívoactive 5 aktualizace
  • Garmin vydává softwarové aktualizace prakticky neustále
  • Teď se nové veřejné verze dočkávají hodinky vívoactive 5
  • Jde o městsko-sportovní model z podzimu loňského roku

Garmin vydává softwarové aktualizace pro chytré hodinky prakticky neustále – a ještě aby ne, když jeho portfolio čítá několik desítek modelů. Teďka přišla řada na levnější volnočasové hodinky vívoactive 5, které pár dní nazpět začaly dostávat nový update s opravami chyb.

Pro hodinky Garmin vívoactive 5 byla vydána veřejná firmwarová verze 9.27 a nyní se postupně rozšiřuje k jednotlivým uživatelům. Ke čtvrtku 18. dubna už byla aktualizace k dispozici na 50 % modelů a postupně se jí mají dočkávat další majitelé hodinek. Garmin v příspěvku na oficiálním fóru informuje, že si lze update nainstalovat prostřednictvím služby Garmin Express nebo mobilní aplikace Garmin Connect.

Garmin vívoactive 5
Garmin Connect™
Garmin Connect™

Výrobce tentokrát neposkytnul bůhvíjak rozsáhlý seznam změn – problémů pravděpodobně nebylo nahlášeno tolik, anebo šlo jen o chybky menšího charakteru. V poznámkách k verzi 9.27 se píše, že aktualizace opravuje komplikace související s Connect IQ a také přináší blíže nespecifikovaná vylepšení.

Garmin vívoactive 5 je relativně novým modelem městko-sportovních hodinek. Na trh se oficiálně dostaly v září roku 2023 a u nás v Česku se podle serveru Heureka dají pořídit již za necelých 6 200 Kč.

Jaké Garmin produkty používáte vy?

Zdroje: Garmin, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)