Monzo míří na Android – hra, ve které skládáte propracované 3D modely

monzo

Stavebnice nás provázejí již od dětství – každý z nás v sobě někdy probudil duši inženýra a pokusil se vytvořit propracovaný model. Auta, lodě, letadla, zbraně… To vše jsou předměty, které miluje především mužské pohlaví. Známé české vývojářské studio Madfinger Games, které stojí například za úspěšnou hrou Shadowgun či Dead Trigger, chce této skutečnosti využít a láká nás na novou hru s názvem Monzo. V ukázkovém videu vidíme velmi propracovaný model motorky, který postupně skládáme šroubek po šroubku. Výsledný model lze poté díky rozšířené realitě zasadit přímo do reálného světa. Vypadá to fantasticky, přesvědčte se sami.

Monzo – Teaser (iOS/Android)

Monzo - Teaser (iOS/Android)

Na webových stránkách Monzo je uvedeno hned 8 modelů, které bude možné po vydání aplikace sestavovat. Jedná se o modely auta, motorky, zbraně či třeba stroje od Leonarda Da Vinciho.

monzo modely

Zatím není jasné, kdy se Monzo dostane na Android, ale podle tvůrců to bude již velmi brzy. A my tuto hru očekáváme s napětím – vypadá skvěle.

zdroj: madfingergames-web.appspot.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (19)