Československý mDevCamp 2015 pro vývojáře letos se silnou mezinárodní účastí

devcamp 2015

Komerční článek

Je nejvyšší čas se registrovat na největší událost pro české a slovenské mobilní vývojáře. Už popáté se více než 400 z nich sejde v Praze. Letos to bude 27. června v prostorách Vysoké školy ekonomické. Největším lákadlem jsou tentokrát řečníci z Velké Británie, Finska nebo Německa.
Jednodenní konference o vývoji mobilních aplikací mDevCamp je čím dál populárnější. “Registraci jsme otevřeli před třemi dny a po čtyřech hodinách bylo pryč dvacet procent vstupenek,” popisuje hlavní organizátor Michal Šrajer z Avastu.

mDevCamp_2013_fullres-1059

Už nyní je na webu konference k dispozici podstatná část programu akce, ten bude dále průběžně doplňován. “Kromě těch nejlepších zástupců z československé scény přijedou i zajímaví hosté z Velké Británie, Německa, Finska, Polska i z Rumunska,” doplňuje Michal Šrajer. Mezi řečníky budou lidé ze společností Google, TappyTaps, Madfinger Games, Avast, Inloop a mnoha dalších, ale také nezávislí vývojáři a designéři.

Organizátoři toho během jediného dne nabídnou opravdu hodně – technické přednášky, inspirativní talky nejen o mobilním vývoji, herní místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními a roboty, interaktivní hru pro všechny zúčastněné i závěrečnou afterparty. Hlavními tématy letošního ročníku budou internet věcí, mobilní bezpečnost, vývojářské nástroje a postupy a mobilní UX. “Zabrousíme ovšem i mezi mobilní hry, vývoj backendů a budeme mluvit i o tom, jak aplikace monetizovat,” dodává Michal Šrajer. mDevCamp_2013_fullres-1265

Konference bude tradičně rozdělena do tří přednáškových sálů. Nově navíc přibyde “workshop room”, kde vývojáři rovnou sami prakticky vyzkouší hodně z nových postupů a nástrojů, o kterých se bude mluvit. Pořadatelem letošní konference je společnost Avast. Hlavními partnery konference jsou IBM a MSD. Hlavními mediálními partnery jsou portály Zdroják.cz, SmartMania.cz a SvětAndroida.cz.

mDevCamp 2014

mDevCamp 2014

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)