Autoři aplikací nyní mohou reagovat přímo v Google Play

google-play-logo11

Znáte to – nainstalujete si skvěle vypadající aplikaci a po chvilce vám úsměv na tváři zkazí chyba vývojáře, která hraní či používání značně znepříjemňuje. O tomto problému jste mohli doposud informovat přímo v komentářích pod aplikací na Google Play, odpovědi či pomoci od autorů jste se však většinou nedočkali. To se ovšem nyní mění – autoři aplikací již mohou na Google Play reagovat a mohou vám tak ihned odpovědět, jak váš daný problém vyřešit. Kdo sledoval Google Play pečlivě, mohl si všimnout, že toto privilegium mají tvůrci aplikací již několik dní, Google to oficiálně oznámil ovšem teprve včera.

play Tahle nějak může vypadat reakce autorů aplikace na recenzi od jednoho z uživatelů

V pořadí je toto již druhá zásadní změna – loni se změnil také způsob vkládání recenzí od samotných uživatelů, kteří nyní potřebují účet na Google Plus k zanechání svého názoru či problému. To s sebou přineslo odstranění anonymity a jistě také vyfiltrování přebytečných recenzí od prudičů. Na druhou stranu – někdo účet na Google Plus prostě nechce a odradí jej to od zanechání recenze, i když by mohla pomoci některým jiným uživatelům.

Změnu každopádně velmi vítáme – konečně se našim dotazům a reakcím dostane také zpětná vazba od samotných autorů.

zdroj: android-developers.googleblog.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)