Ke stažení: Chcete první tapetu z chystaného Android 12?

Android 12 první tapeta

Nová, dvanáctá verze systému Android sice dorazí v plné parádě až někdy ke konci roku, ale první střípky jejího obsahu už pronikají na veřejnost. Zejména díky tomu, že už je k dispozici první testovací verze pro vývojáře. Z ní například víme, že se chystá vylepšený tmavý mód, pokročilá ochrana soukromí nebo třeba přepracovaný systém notifikací. Nejviditelnější změny jsou ale vždy samozřejmě ty vizuální, přičemž na první pohled upoutá například i pozadí systému. Pokud chcete předem okusit Android 12 alespoň po této stránce, k dispozici je první tapeta použitá v tomto systému.

Za exportem a zveřejněním obrázkových souborů stojí autor webu wylsa.com. V balíku, který je ke stažení na serveru MEGA, je hned několik variant zmíněné tapety. V plné verzi půjde pravděpodobně o animace reagující například i na stav baterie, nyní se ale musíme spokojit s .png soubory. První Android 12 tapeta je poměrně minimalistická a zachycuje béžové pahorky, za nimiž se v různých variacích mění pozadí. V balíku je k dispozici také pozadí pro monitor.

Jak často měníte tapetu na mobilu?

Zdroj: wccftech

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (4)