Menu

Max Payne na Android odložen

Herní studio Rockstar Games, které stojí za velice populární hrou Grand Theft Auto III, mělo 26. dubna vydat další portaci počítačové hry s názvem Max Payne. Hra se však stále na Google Play neobjevila a nebylo ani učiněno žádné oficiální prohlášení. Na vydání této velice očekávané střílečky si tak budeme muset ještě týden nebo více počkat. Ve hře se stanete hlavním hrdinou, který se rozhodne mstít za smrt své manželky a dítěte a vydá se tak na temnou cestu plnou střelby a zabíjení.

Podle neoficiálních zpráv stojí za odložením drobné úpravy grafiky a optimalizace pro zařízení s Tegrou 3. Mohla by tak existovat verze s lepším grafickým zpracováním právě pro tyto přístroje.

Také netrpělivě čekáte na tuto hru, která se nejen na PC stala velice oblíbenou?

zdroj: androidcommunity.com

 

Komentáře

Peernikk

Jirka Pernica 0

5.5.2012 16:16

Jo, to teda čekám :).

M4Touch

M4Touch

5.5.2012 18:27

Bojím se akorát ovládání..

Na ipadu se to hraje luxusne.

Na ipadu se to hraje luxusne.

6.5.2012 8:24

Myslim ze problém bude v androidu. U apple to funguje bez problému a lepší rozlišení bych nečekal. Když nepredelavali rozlišení na ipadu tak na android se taky vykašlou. Navíc ta stará grafika má svoje kouzlo. Kdo hrál Maxe na pc tak mu ukápne slza nostalgií. :-)

Mario

Mario

6.5.2012 9:46

Áááá, zase tu někdo mele o Applu. Samozřejmě to mají jednodušší, když mají uzavřený systém. Android běhá na mnoha zařízeních s různými procesory a grafickými čipy a je nutno pro ně optimalizovat. To je daň za možnost výběru. A není to problém Androidu, ale prostá vlastnost. A záleží na tom? Tak to bude trochu později, svět se nezboří…i kdyby to nevyšlo, tak to nikoho nezabije, nejde tu o život.

Uni

Uni

6.5.2012 10:02

Mario: Máš podobný přístup k platformě jako samotný Google, no jestli jsi uživatel Androidu, aspoň si rozumíte:-)

Na ipadu se to hraje luxusne.

Na ipadu se to hraje luxusne.

6.5.2012 10:33

To se hned nekdo čerti. Já jsem uživatel androidu na telefonu ale na tabletu po několika zkušenostech nikdy.kdyby vyrobci dodrzovali zakladni pravidla pro hardware tak by se vyvijelo jedna báseň. Stejně to v budoucnu bude že budou vyvíjet hlavně pro referenční zařízení od googlu protoze googl půjde stejnou cestou jako apple.

bkf1

bkf1

7.5.2012 9:19

Mno benevolence Google vuci vyrobcum je vcelku sebevrazedna :( Google by mel UTAHNOUT svoje stale velmi nenarocne pozadavky, protoze vyrobci mu takto vcelku kazi povest. Stacilo by treba i vymyslet nejakou certifikaci, aby se rozlisila zarizeni “bez problemova” od tech “potencialne problemovych” (Google by napr. mohl donutit vyrobce, ze kdyz si chteji vydat svuj domrseny Android, tak at ale na kazdou krabici nalepi hlasku o tom, ze jejich verze Androidu neni certifikovana a muze s ni byt problem). Svoboda v OS se da udrzet a pritom na to nedoplati uzivatel…
Jinak na Maxe Payna se tesim ;-) Zklamalo me GTA3 co se tyce rychlosti, ale sam si pamatuji, ze ten engine byl napsan vcelku priserne, ze se to kdysi vcelku dost sekalo i na prumernem PC :(

RSS (komentáře k článku)