Mapy Here dostávají aktualizaci pro Android 5.0 Lollipop

Mapy Here od společnosti Nokia

Společnost Nokia se před několika měsíci rozhodla, že uveřejní svoje mapy Here i pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Po oficiálním uvedení Androidu 5.0 Lollipop však nastal problém s kompatibilitou. Pokud jste měli nainstalovaný nejnovější systém od společnosti Google a chtěli jste také používat mapy od Nokie, tak jste mohli narazit na problém se spuštěním aplikace.

Mapy Here od společnosti Nokia

Společnost Nokia nyní uveřejnila novou betaverzi map Here, která řeší výše zmíněný problém s kompatibilitou. Kromě toho ale aktualizace přinesla také několik dalších novinek, mezi které patří například zpřístupnění možnosti pro zaslání návrhů a hlášení chyb, oprava stahování hlasů po smazání cache a mnoho dalších menších oprav.

Mapy Here od společnosti Nokia 2

Pokud si chcete mapy Here od Nokie stáhnout, můžete tak učinit pomocí tohoto odkazu. Aktualizace by měla být také v brzké době uvolněna do obchodu Galaxy Apps od společnosti Samsung.

Používáte mapy Here od společnosti Nokia?

Zdroj: Android Community

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)