Lenovo chystá smartphone s 2K displejem, 3 GB RAM a Androidem 4.4

_vyrp15_537P770_14

Společnost Lenovo si pomalu, ale jistě, buduje své jméno jako výrobce mobilních telefonů i na našem trhu. Oficiální distribuce mobilních telefonů s Androidem sice stále chybí, ale ani tak není větší problém smartphony tohoto výrobce pořídit na tuzemském trhu. Podle databáze testovacího nástroje AnTuTu se zdá, že si Lenovo chystá novou vlajkovou loď s označením K7t (kódové jméno kingdom), a podle uniklých specifikací to rozhodně nebude žádné ořezávátko. Na pohled okamžitě zaujme rozlišení displeje, které se vyšplhalo až na 2560 x 1440 pixelů, paměť RAM o velikost 3 GB nebo procesor Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974) na frekvenci 2,26 GHz. S těmito parametry se přístroj zařadí na samotný vrchol trhu.

Lenovo-K7T-Kingdom-Benchmark-score

AnTuTu dále prozrazuje velikost interní paměti, která činí “pouhých” 16 GB, ale po vzoru předchozích modelů by mohl nováček disponovat slotem pro MicroSD kartu. Z obrázku je patrný také 13 MPx zadní fotoaparát a 5 MPx přední kamerka. A systém? Podle všeho Android 4.4.1 KitKat. Na  závěr ale musíme připomenout, že výsledky z AnTuTu nelze považovat za 100% věrohodné, a tak se může ještě v době představení ledacos změnit.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)